Levné letenky do Thajska: open-jaw Vídeň – Bangkok – Mnichov
9.12.2022

Levné letenky do Thajska: open-jaw Vídeň – Bangkok – Mnichov

8 995

O této nabídce

Saudi Arabia Airlines vrací do hry nejlevnější letenky do Thajska, které můžete aktuálně napříč nabídkou aerolinek ulovit. Tradičně se jedná o kombinaci na open-jaw letenkách po ose Vídeň – Bangkok – Mnichov, kterou pořídíte za skvělou cenu 8 995 Kč! Ve srovnání s ostatními letenkami do jihovýchodní Asie je to naprostá paráda. Termíny jsou dostupné od září do listopadu příštího roku. Jedná se tedy o first-minute letenky (zejména pro ty cestovatele, kteří dokáží plánovat dostatečně dopředu), nicméně za podobnou cenu budete letenky do Thajska horkotěžko shánět i v příštím roce. A navíc součástí nabídky Saudie je vždy odbavené zavazadlo!

Pokud byste do Thajska rádi vyrazili již v dubnu, květnu nebo červnu, můžete sáhnout po klasických zpátečních letenkách z Vídně nebo Mnichova za 12 tisíc Kč od stejného dopravce.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Cestování do Thajska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku a návratem do Mnichova za 8 995 Kč

Levné letenky do Thajska: open-jaw Vídeň – Bangkok – Mnichov


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)