Levné letenky do Peru: Lima z Berlína
7.2.2022

Levné letenky do Peru: Lima z Berlína

10 020

O této nabídce

Levné letenky do Jižní Ameriky, konkrétně do Peru, ulovíte v rezervačním systému španělské aerolinky Iberia. Zpáteční letenky z Berlína do peruánské metropole, Limy, jsou nyní dostupné za skvělou cenu – 10 020 Kč. Základní tarif „Basic“ obsahuje příruční zavazadlo a teplé občerstvení na zaoceánských letech. Cestou do Peru i zpět vás čeká jeden pohodový přestup v Madridu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Peru

Před cestou do Peru je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Vzhledem k opatřením na místě důrazně doporučujeme cestovat právě s očkovacím certifikátem. Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Peru“.

Přestup v Madridu

Z důvodu routingu přes Španělsko a letiště v Madridu neopomeňte vyplnit ani španělský formulář.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Peru, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadá do „tmavě červené kategorie“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Peru

Chtěli jsme napsat, že Peru musí alespoň jednou za život navštívit každý cestovatel a milovník přírody, pravda je ale taková, že jednou to nestačí. Vždyť touhle nádhernou zemí by se dalo cestovat až do aleluja! Tajuplné a mystické Machu Picchu ležící uprostřed hor je jen pomyslnou špičkou ledovce. V Peru se nachází také šestitisícovka Salkantay, monumentální a vždy zahalená do sněhového závoje, a Duhová hora hrající barevnými odstíny a hustý Amazonský prales se všemi svými zvířaty a pestře opeřenými ptáky a jezero Titicaca a ruiny incké říše a lamy a Tichý oceán obývaný lachtany a vůbec, na co ještě čekáte? Vydejte se do ráje!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Limy za 10 020 Kč

Levné letenky do Peru: Lima z Berlína


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)