Levné letenky do Maroka – z Vídně do Agadiru
12.8.2021

Levné letenky do Maroka – z Vídně do Agadiru

1 016

O této nabídce

Na začátku července ohlásil Ryanair plány na založení své třetí báze na africkém kontinentu. Ta bude alokována do marockého města Agadir. S příchodem zimního letového řádu plánuje dopravce z Agadiru začít provozovat 16 nových linek mířících do sedmi evropských zemí. Celkem tak bude dopravce nabízet spojení z jihu Maroka již do 25 destinací. Z pohledu českých cestovatelů budou nejzajímavější obnovená linka z Vídně a zcela nové spojení z polského Krakova, díky niž se můžeme těšit na levné letenky do Maroka.

Zajímavěji aktuálně vychází nabídka letenek z rakouské metropole. Zpáteční letenky z Vídně do Agadiru během letošního podzimu pořídíte za ceny začínají na 1 016 Kč – viz příkladový termíny od 21. do 25. listopadu. Za hodně solidní cenu v rezervačním systému aerolinky ulovíte i termíny (týdenní výlet) na přelomu listopadu a prosince, resp. na začátku posledního kalendářního měsíce. Pro úplnost dodáme, že linka z Vídně by měla být obsluhována 2× týdně, a to každý čtvrtek a neděli.

Podmínky pro cestování

Česká republika se nachází z pohledu Marockého království na „áčkovém seznamu zemí“. Pro vstup na území Maroka je tedy nutné předložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin). Výjimku mají děti mladší 11 let a kompletně očkovaní cestovatelé (min. 2 týdny od druhé dávky). Všechny přijíždějící osoby musí také vyplnit tento registrační formulář. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Rabatu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Maroko, stejně jako většina mimoevropských destinací, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Pokud máte dokončené očkování nebo doklad o prodělané nemoci, stačí pro návrat do ČR vyplnit příjezdový formulář.

Co nabídne Agadir a jeho okolí?

Agadir, ležící v jižním Maroku, je vyhlášeným turistickým letoviskem a pokud neplánujete strávit celý pobyt v hotelovém resortu, tak zde doporučujeme pobýt jen den či dva a vyrazit po pobřeží na sever. Nějakých dvacet kilometrů objevíte rybářskou vesnici Taghazout, která je dnes velmi oblíbenou základnou surfařů, jelikož se v jejím okolí nachází dostatek spotů vhodných k provozování tohoto vodního sportu. Opomenout byste neměli ani nádherné Paradise Valley plné malých vodopádů, vodních bazénů a dalších míst vyzývajícím k pohodovému relaxu na úpatí Velkého Atlasu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Agadiru nebo kdekoliv jinde na území Maroka se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na jihu Maroka se vlastní kára stane nezanedbatelným pomocníkem při cestování. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. Auťák na vás může čekat již po příletu na letiště. Orientačně se ceny pronájmu pohybují kolem 600 Kč/den.

Náhled levné letenky do Maroka – z Vídně do Agadiru za 1 016 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)