Levné letenky do Maroka: prosincový Agadir z Vídně
1.12.2022

Levné letenky do Maroka: prosincový Agadir z Vídně

1 436

O této nabídce

Zpestřete si závěr kalendářního roku 202 a vyrazte na výlet do Maroka! V rezervačním systému letecké společnosti Ryanair ulovíte levné letenky na trase z Vídně do Agadiru. Zpáteční letenky pořídíte za ceny od 1 436 Kč. Na lince se létá 2× týdně, vždy v pondělí a pátek. Tak vzhůru za teplejším počasím, Atlantským oceánem a surfingem v jeho vlnách. Do Maroka se lze ta pěknou cenu vydat i přes vánoční svátky v termínu od 19. do 26. prosince.

Podmínky pro cestování

Cesta do Maroka

Cestování do Maroka je už téměř restrikcí. Žádné testy, žádné certifikáty, jedinou podmínkou zůstává vyplněný formulář. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Maroku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na jihu Maroka se vlastní kára stane nezanedbatelným pomocníkem při cestování. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. Orientačně se ceny pronájmu malého vozu pohybují kolem 500 Kč / den.

Náhled letenky z Vídně do Agadiru za 1 436 Kč

Levné letenky do Maroka: prosincový Agadir z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)