Levně do Íránu – Teherán z Krakova
22.11.2023

Levně do Íránu – Teherán z Krakova

1 886

O této nabídce

Láká vás Írán? Tak si připravte platební karty, neboť letenky do této krásné země těžko seženete levněji. Teherán z Krakova je k mání na křídlech Pegasus Airlines za bezkonkurenčních 1 886 Kč. Termíny za tuto cenu pořídíte od ledna do března příštího roku, například s odletem 19. a návratem 29. 3. Po cestě vás čeká jeden přestup v turecké Ankaře (ESB). Příliš s nákupem neotálejte, jelikož akce tureckého dopravce končí už zítra. 

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm. Odbavené zavazadlo do 20 kg vás nejlépe vyjde při nákupu v tarifu „Essentials“, kdy si připlatíte 30 € v jednom směru. Občerstvení a nápoje jsou na palubě dopravce k zakoupení.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Krakov.

Nechte se okouzlit Íránem

Írán není tradiční destinací pro turisty a cestovatele, čímž paradoxně turisty a cestovatele láká. Bez vlivu západu, Írán se zastavil v čase. Navštivte pouštní město Yazd, orientálně zdobené, stavěné z hlíny, slámy a písku. Nocleh si najděte na střeše hotelu Orient, na starém kupeckém domě pod tisíci hvězd. Poznejte íránskou vřelost a pohostinnost, sdílejte s místními čaj a pokrm i hlubší promluvu. Smlouvejte na bazaru, ochutnejte pistácie z údolí Kharanaq. Vydejte se do Perského zálivu, poznejte jeho rybářské vesničky, přístavy, solné jeskyně…

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Íránu

Pro vstup do Íránu potřebujete platné vízum, které si zařídíte online na této stránce. Nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Íránu“.

Náhled letenky z Krakova do Teheránu za 1 886 Kč
Levně do Íránu – Teherán z Krakova

Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)