Letní Sardinie: z Vídně do Alghera v srpnu nebo září
24.7.2022

Letní Sardinie: z Vídně do Alghera v srpnu nebo září

1 008

O této nabídce

V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte levné letenky na letní Sardinii! Zpáteční letenky z Vídně do Alghera na severozápadě ostrova na vás čekají za prima cenu 1 008 Kč (v termínu na přelomu srpna a září neboli od 30. 8. do 6. 9.). Další termíny za lákavé ceny do dvou tisíc Kč za zpáteční letenky jsou k dispozici v polovině srpna nebo v rámci druhé a třetího zářijového týdne.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sardinie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během letošního léta je potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu prakticky všude v Evropě. Pronájem auťáku vyjde na Sardinii v druhé polovině na cca 1 800 Kč/den, s čímž je třeba dopředu počítat.

Náhled letenky z Vídně do Alghera za 1 008 Kč

Letní Sardinie: z Vídně do Alghera v srpnu nebo září


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)