Letní Sardinie: Cagliari z Prahy
23.6.2021

Letní Sardinie: Cagliari z Prahy

1 397

O této nabídce

Španělská aerolinka Volotea zítra začne létat na přímé lince z Prahy do města Cagliari na italském ostrově Sardinie. Vyrazte poznávat tento krásný středomořský ostrov díky levným letenkám, které v několika termínech seženete navzdory hlavní turistické sezoně za hezké ceny. Levné letenky z Prahy do Cagliari pořídíte za ceny začínají na 1 397 Kč. Před samotnou koupí letenek je ale dobrý míti na paměti i fakt, že dodatečné služby (ubytování, půjčení auta) vyjdou na Sardinii během letních měsíců poměrně draze (viz další kapitoly v článku).

Pokud si nevystačíte s příručním zavazadlem nebo hledáte další inspiraci „levných termínů“, tak se mrkněte do našeho kalendáře. Za 3 374 Kč můžete mít zpáteční letenku vč. odbaveného zavazadla v ceně.

PS: Sardinie (a nejen Cagliari) je z Prahy dostupná také na křídlech tuzemské aerolinky Smartwings. Zpáteční letenky v její nabídce ovšem vychází na několikanásobně vyšší cenu – 7 440 Kč (viz tento kalendář).

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Itálie musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář, nahlásit se lokální „ASL“ (viz návod na webu Velvyslanectví) a doložit jedno z následujících potvrzení:

 • negativní AG nebo PCR test (provedený výtěrem) ne starší 48 hodin;
 • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
 • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Itálie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je nově zařazena do zelené kategorie, což znamená návraty domů bez jakýchkoliv podmínek.

Sardinie vám učaruje

Vydejte se na „ostrov pastýřů“, kde je zvlněné vnitrozemí poseté tisíci koz a kudrnatých ovcí a rozeklané žulové útesy táhnoucí se pobřežím padají do průzračných vod Středozemního moře. Slaný vzduch tam voní a vlny šumí, pod jejich hladinou se vine pestrobarevná korálová riviéra Riviera del Corallo vábící potápěče k prozkoumání. Tak už na nic nečekejte a zaleťte ochutnat poklidný život prohřátý sluncem i skleničku ovocného Vermentina s křupavým pane carasau.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
 • Zavazadla:
  • 1 ks příručního zavazadla (55 × 40 × 20 cm) – bude zdarma odbaveno na check-in desku
  • 1 ks malého zavazadla (35 × 20 × 20 cm)
 • Dostupnost: červenec – září 2021
 • Příkladové termíny:
  • 29. 7. – 5. 8. za 1 397 Kč
  • 12. – 19. 8. za 1 489 Kč
  • 29. 8. – 5. 9. za 1 528 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na ostrově Mallorca se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. V letních měsících je třeba počítat s vyššími cenami, které se budou pohybovat kolem 15 stovek až 2 tisíc Kč za noc pro dvě osoby.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás Sardinie bude každopádně vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během hlavní turistické sezony je ale potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu, které se pohybují nad hranicí 2 tisíc Kč za den, což může výlet trochu prodražit.

Náhled letenky z Prahy do Cagliari za 1 397 Kč

Letní Sardinie: Cagliari z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Volotea

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)