Řecký ostrov Lefkada o letních prázdninách z Vídně
29.6.2020

Řecký ostrov Lefkada o letních prázdninách z Vídně

1 393

O této nabídce

S akčními letenkami z Vídně se roztrhl pytel, ze kterého se sype jedna akce za druhou. Ačkoli se to na první pohled nemusí zdát, ani tento pytel není bezedný. Nenechte si utéct letenky z Vídně o letních prázdninách na řecký ostrov Lefkada za luxusních 1 393 Kč. V rezervačním systému aerolinky Laudamotion se nachází několik termínů od druhé poloviny července do začátku září. Na Lefkadu lze letět také z Prahy se společností Smartwings, avšak ceny zpátečních letenek se pohybují nad astronomickou hranicí 8 tisíc Kč.

Ačkoliv letadlo přistane ve městě Preveza, na Lefkadu se rychle a pohodlně dostanete pomocí autobusů společnosti KTEL Leskadas. Autobusy odjíždí několikrát denně přímo od budovy terminálu.

Pro vstup na území Řecka je nově (od. 1. července) nutné vyplnit online registrační formulář, a to nejpozději 48 hodin před odletem. 

Proč právě Lefkada?

Milujete slunce, teplo a nekonečné písčité pláže? Jeďte na Lefkadu. Objevte jeden z nejvíce turismem nedotčených řeckých ostrovů v Jónském moři. Díky malému množství turistů zde poznáte nejen to pravé Řecko, ale i téměř prázdné nekonečné písčité pláže. Ostrov Lefkada je nejlépe dostupný řecký ostrov, neboť přímo z Peloponéského poloostrova na něj vede most a vy tak můžete přejít moře doslova suchou nohou.

 • Rezervujte: přes web aerolinky Laudamotion/Ryanair
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec – září 2020
 • Termíny:
  • 30. červenec – 13. srpen za 1 393 Kč
  • 13. srpen – 20. srpen za 1 741 Kč
  • 20. srpen – 27. srpen za 1 741 Kč
  • 27. srpen – 3. září za 1 741 Kč

Ubytování

Ačkoliv je již nyní Řecko plně otevřeno turistům, tak stále doporučujeme rezervovat ubytko s možností bezplatného storna. Tu nabízí například tyto apartmány Kalliope za 820 Kč/os./noc. Další nabídku ubytovacích kapacit naleznete na Bookingu či Hotels či AirBnb.

Autopůjčovna

Lefkada se svou rozlohou sice neřadí mezi velké ostrovy, Přesto však doporučujeme si alespoň na pár dní zapůjčit káru a projet všechna zákoutí ostrova či vyrazit na řeckou pevninu. Přehled všech dostupných aut naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Vídně do Prevezy za 1 393 Kč

Řecký ostrov Lefkada o letních prázdninách z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Laudamotion

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)