Letní letenky z Prahy do Portugalska: Lisabon i Porto
9.1.2023

Letní letenky z Prahy do Portugalska: Lisabon i Porto

1 506

O této nabídce

Stojaté vody v nabídce letenek z Prahy do Portugalska v loňském roce úspěšně rozčeřila britská nízkonákladová aerolinka easyJet, která začala létat z Prahy do Porta. S příchodem letošního letního řádu pak nabídne cestovatelům také přímé lety z Prahy do Lisabonu, přičemž na této trase bude konkurovat národnímu portugalskému dopravci TAP Air Portugal. Konkurence to bude zejména cenová, neboť standardní ceny zpátečních letenek, které se pohybovaly kolem 4-5 tisíc Kč, rázem spadly i pod dvě tisícovky.

Dnes máte možnost v rezervačním systému aerolinky ulovit zlevněné letenky z Prahy do Lisabonu i Porta v červnových termínech, potažmo na přelo června a července. Ceny zpátečních letenek z Prahy do Portugalska startují na 1 506 Kč, což je za přímé lety na začátku léta naprosto skvělá cena! S nákupem neváhejte dlouho, ty nejlevnější budou brzy pryč…

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do pevninského Portugalska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla: příruční s rozměry 45 × 36 × 20 cm
 • Dostupnost: červen & červenec 2023
 • Příkladové termíny:
  • Lisabon
   • 7. – 12. 6. za 1 566 Kč
   • 19. – 23. 6. za 1 506 Kč
   • 26. 6. – 3. 7. za 1 686 Kč
  • Porto
   • 3. – 7. 6. za 1 746 Kč
   • 17. – 21. 6. za 1 566 Kč
   • 28. 6. – 5. 7. za1 686 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na letní výlet do Portugalska

Nekončící pláže slunného Portugalska a výlety jeho nádhernou krajinou jsou určitě úchvatné, ale občas prostě stojí za to vydechnout a zastavit se na pár dní ve městě. Zvlášť když je tak krásné jako Lisabon. Jeho strmé, křivolaké uličky vás povedou pod barevnými fasádami malebných domů, kolem řeky Tejo, přes staré město Alfama, až k jedné z dechberoucích vyhlídek. Projděte se po hradbách a cimbuřích zříceniny Castelo de Sao Jorge a koukejte odtamtud, jak se slunce noří za obzor. Alespoň jednou za návštěvu Lisabonu se pak musíte svézt ikonickou žlutou tramvají číslo 28 a je úplně jedno, kam pojedete. Samotná jízda je totiž životním zážitkem!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Lisabonu za 1 506 Kč

Letní letenky z Prahy do Portugalska: Lisabon i Porto


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)