Letní letenky do Nice z Prahy
23.4.2024

Letní letenky do Nice z Prahy

od 3 313

O této nabídce

Ou jé, nechť zbystří každý, kdo má v merku letenky na Francouzskou riviéru. Na nové lince do malebného města Nice z Prahy, se kterou přišla aerolinka Eurowings, se objevily letenky za velice lákavé ceny v atraktivních termínech. Zpáteční letenky pořídíte od 3 313 Kč během léta – od června do září letošního roku. Tak si nenechte uletět letenky na jih Francie například v termínu od 23. do 28. srpna a užijte si pohodovou dovolenou na březích Středozemního moře.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 35 × 25 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, připravte si příplatek 841 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo do 12 kg vás vyjde na 692 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si v Nice auto a prozkoumejte i další města na Francouzské riviéře. Perfektní kára pro vaši dovolenou v jižní Francii na vás čeká v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 974 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy do Nice za 3 313 Kč
Letní letenky do Nice z Prahy

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)