Letní letenky do Chorvatska z Prahy: Split, Dubrovník i open-jaw
3.5.2024

Letní letenky do Chorvatska z Prahy: Split, Dubrovník i open-jaw

3 980

O této nabídce

Léto se nezadržitelně blíží a je nejvyšší čas k naplánování osvědčené klasiky v podobě dovolené na Jadranu. Do karet nahrává nabídka chorvatské aerolinky Croatia Airlines, díky které pořídíš letenky do Chorvatska z Prahy za fajn ceny.Do Splitu ulovíš letenky za 3 980 Kč a jižněji položený Dubrovník je k mání za 4 281 Kč. Pokud chceš dovolenou pojmout akčněji, mrkni se na open-jaw letenky z příletem do Splitu a odletem z Dubrovníku za 4 029 Kč, kdy vzdálenost mezi oběma městy překonáš třeba na jachtě. A termíny? Ty jsou dostupné od července až do října letošního roku, i přes letní prázdniny – například od 16. do 23. září. 

V ceně letenky máš přepravu klasického kabinového zavazadla o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm a osobní věci, která se musí vejít pod sedadlo před tebou (klasicky malý batoh nebo kabelka). Odbavené zavazadlo do 23 kg tě nejlépe vyjde při nákupu letenek v tarifu Opti, kdy za ně zaplatíš 4 974 Kč.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Chorvatsko nikdy neomrzí

Chorvatsko je českou klasikou, všichni jsme tam jezdili už jako malí, tak si zavzpomínej! Přenes se znova na ty pláže omývané tyrkysovou vodou Jaderského moře, představ si vůni slaného vzduchu, rybiny a mořských plodů, i jejich chuť, kterou jsi tehdy tak opovrhoval. Co bys teď za čerstvě ulovenou a grilovanou rybu dal! Zavzpomínej na historický Dubrovník a ohromné hradby, které jej obepínají, či kulturně bohatý Split. A nezůstaň jen u snění! Vrať se do dětství, do oblíbeného Chorvatska.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezůstávej jen u válečky na pláži. Mrkni se před odletem do naší autopůjčovny a vydej se za poznáváním krásného Chorvatska. Skvělá kára tě vyjde od 1 013 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy do Splitu za 3 980 Kč
Letní letenky do Chorvatska z Prahy: Split, Dubrovník i open-jaw


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Chorvatsko)

Let zpátky

Praha - Letiště Václava Havla - Split - Praha - Letiště Václava Havla
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Dubrovník (DBV)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Split (SPU)

Croatia Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)