Letní Krakov z Prahy za pár stovek
10.7.2023

Letní Krakov z Prahy za pár stovek

od 756

O této nabídce

Udělejte si letní výlet z Prahy do malebného města Krakov, ať už na jednodenní otočku nebo vícedenní návštěvu. Letenky do Krakova nabízí na přímých letech aerolinka Ryanair po celé letní prázdniny od 756 Kč. Za tuto cenu vyrazíte od 18. do 20. července, další termíny pořídíte nepatrně dráž.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo zdarma. Rozměry zavazadla musí splňovat limit 40 × 25 × 20 cm, větší příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm si přikoupíte v rámci služby Priority od 141 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 354 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Kouzelný Krakov

Neprávem opomíjený, s úchvatnou historií, přátelskou atmosférou a překvapením na každém rohu! To je polský Krakow! Navštivte jej – budete stát vlastníma nohama na největším středověkém náměstí v Evropě se starobylou 70 m vysokou radniční věží. Na vlastní oči spatříte impozantní Wawel – hrad, který byl přes 500 let útočištěm polských králů. Vlastní husí kůži ucítíte v dračí jeskyni, kde žil kdysi drak trýznící místní lid, než mu princ Krak (odtud Krakow) uťal hlavu. A na vlastní chuťové buňky vyzkoušíte dokonalé místní pirožky plněné vším, co si umíte i neumíte představit, abyste pak stěží vlastními slovy popisovali, jak mimořádný Krakow je!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Polska

Cestování do Polska je zcela bez omezení. Nepotřebujete očkování, test ani formulář. Aktuální informace naleznete na naší stránce „Koronavirus v Polsku“.

Náhled letenky z Prahy do Krakova za 756 Kč
Letní Krakov z Prahy za pár stovek

Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)