Letní koupačka na ostrově Menorca z Vídně
28.7.2020

Letní koupačka na ostrově Menorca z Vídně

526

O této nabídce

Vydejte se v letních měsících za pořádnou mořskou koupačkou na Baleárské ostrovy. Díky akčním letenkám nízkonákladového růžového dopravce Wizz Air můžete letět z Vídně na ostrov Menorca již za 524 Kč. Na tuto cenu však u tohoto dopravce dosáhnou pouze ti cestující, kteří vlastní Wizz Discount Club (WDC) členství. Ti, kteří klubem nedisponují, si budou muset dvojnásobek připlatit. Pokud však létáte často alespoň ve dvou osobách, doporučujeme členství přikoupit, neb se vám rozhodně vyplatí. V rezervačním systému aerolinky se nachází spousta termínů v srpnu a září včetně prodloužených víkendů.

Proč navštívit ostrov Menorca?

Máte rádi slunce, moře, nedotknutou přírodu, památky, dobré jídlo a ideálně všechno dohromady? Pokud ano, rozhodně na nic nečekejte a vydejte se na překrásnou Menorcu, kterou můžete za pár dní obejít po doslova legendární Cestě koní. Počítejte ale s tím, že sem pojedete v létě, kdy na Menorce panují vedra okolo 35 stupňů. Proto doporučujeme proložit dny v přírodě koupačkou v moři a zakončit den u nějakého dobrého místního pokrmu. 

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – říjen 2020
 • Termíny:
  • 8. – 15. srpen za 524 Kč (1 048 Kč bez WDC)
  • 15. – 22. srpen za 524 Kč (1 048 Kč bez WDC)
  • 5. – 12. září za 524 Kč (1 048 Kč bez WDC)
  • 12. – 14. září za 524 Kč (1 048 Kč bez WDC) – prodloužený víkend
  • 18. – 21. září za 524 Kč (1 048 Kč bez WDC) – prodloužený víkend

Ubytování

Ubytování na Menorce nepatří zrovna mezi nejlevnější. Při hledání střechy nad hlavou se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Situace v cestovním ruch u se mění každý den, proto doporučujeme rezervovat ta ubytování, která nabízí možnost bezplatného storna. Tu nabízí například hotel Son Vilar za 1 559 Kč/os./noc nebo tyto o něco levnější apartmány Sa Cala za 1 506 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Menorca rozhodně nepatří mezi největší ostrovy, avšak i zde se rozhodně vyplatí zapůjčení vlastního auta. Přehled těch nejlepších nabídek najdete tradičně v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Vídně na ostrov Menorca za 524 Kč

Letní koupačka na ostrově Menorca z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)