Letní Kanárské ostrovy: Tenerife z Vídně
3.7.2020

Letní Kanárské ostrovy: Tenerife z Vídně

1 466

O této nabídce

Zatímco ceny letenek na podzimní Kanárské ostrovy z Berlína padají na hranici 15 stovek, přes letní sezónu jsme se zatím letos žádné pořádné akce nedočkali. Dnes se však konečně v rezervačním systému, konkrétně nízkonákladové aerolinky  Wizz Air, objevila akce z Vídně na ostrov Tenerife o letních prázdninách za 1 466 Kč. Tato cena však platí pouze pro členy Wizz Discount Clubu (WDC). Pokud členství nevlastníte, budete si muset připlatit. Jestliže ale létáte často alespoň ve dvou osobách, zauvažujte nad jeho pořízením, neboť již během těchto letů se vám investice vrátí.

Pokud byste chtěli raději letět z Prahy, máte možnost využít služeb tuzemské aerolinky Smartwings. Ceny za jednu zpáteční letenku překonávají hranici 8 000 Kč. Je tedy jen na vás, zdali za tuto cenu zakoupíte letenku jen pro sebe nebo z Vídně pro celou rodinu.

Proč navštívit ostrov Tenerife?

Tenerife není jen plážovou destinací, přestože pláže má dlouhé, čisté a nádherné. Tenerife má také hory a útesy a výborné restaurace, delfíny, velryby a zábavní parky. Pojďme je spolu poznat. Jungle park je zoologickou zahradou laděnou do tropického stylu, Jardín Botánico dává na odiv 3000 exotických rostlin. Siam park s thajskou tématikou je vodním rájem s nepřeberným množstvím klouzaček, tobogánů, bazénů a s divokou řekou, která vás sveze skrze pestrobarevné akvárium. Tenerife se pyšní také horou Mount Teide s úžasnými výhledy, a delfíny, které můžete pozorovat v přilehlých vodách oceánu. Den zakončete v michelinské restauraci M.B. (Martín Berasategui) a pozorováním hvězdné oblohy, protože Tenerife nabízí jedny z těch nejúchvatnějších pohledů na ni.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec – září
 • Termíny:
  • 7. – 11. červenec za 1 680 Kč (2 107 Kč bez WDC)
  • 9. – 11. červenec za 1 466 Kč (1 894 Kč bez WDC)
  • 14. – 30. červenec za 1 946 Kč (2 641 Kč bez WDC)
  • 18. – 27. srpen za 1 999 Kč (2 426 Kč bez WDC)
  • 27. srpen – 3. září za 1 893 Kč (2 321 Kč bez WDC)

Ubytování

Nejlepší nabídky střechy nad hlavou naleznete klasicky na Bookingu, Hotels či AirBnB. Mrkněte například na tyto apartmány Palacio de Daoiz s vířivkou za 960 Kč/os./noc. 

Autopůjčovna

Kanárské ostrovy poznáte bez diskuze nejlépe se zapůjčeným autem. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete tradičně v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Vídně na Tenerife za 1 466 Kč

Letní Kanárské ostrovy: Tenerife z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)