Letní Dubrovník: z Vídně do Chorvatska za TOP ceny po celé léto
21.5.2022

Letní Dubrovník: z Vídně do Chorvatska za TOP ceny po celé léto

590

O této nabídce

Tuhý konkurenční boj se v letošní letní sezoně bude odehrávat na trase z Vídně do Dubrovníku. Kromě rakouského národního dopravce, Austrian Airlines, zde o zákazníky bude svádět boj také známá dvojka nízkonákladových aerolinek – Ryanair a Wizz Air. A právě v rezervačním systému posledně zmiňované letecké společnosti aktuálně ulovíte zpáteční letenky do Chorvatska za mimořádně lákavé ceny. Do Dubrovníku se můžete s Wizz Airem vydat prakticky po celé léto, od června až do srpna, díky levným letenkám, jejichž ceny začínají na 590 Kč! Za částky pohybující se kolem jedné tisícikoruny je dostupné velké množství termínů, primárně na úterních a čtvrtečních rotacích.

Naším tipem je termín od 30. června do 7. července, kdy na týdenní dovolenou budete (díky dvěma státním svátkům) potřebovat pouhé tři dny dovolené. 🙂

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Cestování do Chorvatska je už „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na dovolenou do Dubrovníku

Dubrovník je přístav a tajuplné středověké město ležící v jižní Dalmácii, turisty z českých krajin láká svou bohatou historií s ohromnými hradbami, příjemným klimatem, mořem a výborným jídlem. Nad střechami tam ční a město hlídá strmý vrch Srdj, nabízí krásné procházky krajinou a úchvatné výhledy do dálek. Kochejte se bujnou vegetací i prastarými kostelíky a renesančními letohrádky Elafitských ostrovů. Navštivte také nedaleký poloostrov Pelješac s poklidným tempem života, omámeni červeným vínem odpočívejte pod korunami olivovníků a voňavých mandloní.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Dubrovníku za 590 Kč

Letní Dubrovník: z Vídně do Chorvatska za TOP ceny po celé léto


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)