Letní a podzimní Sicílie z Vídně
30.7.2020

Letní a podzimní Sicílie z Vídně

525

O této nabídce

 

Na linkách Wizz Airu z Vídně se v poslední době doslova roztrhl pytel akcí a tahle lavina stále nemá konce. Momentálně je v nabídce této růžové aerolinky velmi lákavá akce na jihoitalský ostrov Sicílie. Vydejte se z Vídně do sicilského města Katánie již za 525 Kč. Na tuto cenu však tradičně dosáhnou pouze ti cestující, kteří vlastní Wizz Discount Club (WDC) členství. Ti, kteří klubem nedisponují, si budou muset pár kaček připlatit. K mání je spousta termínů nejen v období léta, ale také na podzim, kdy zde vládnou velmi příjemné teploty.

Proč na ostrov Sicílie?

Brioscia con gelato aneb brioška se zmrzlinou k snídani, místo kafe osvěžující kávová tříšť. Pak procházka jedním z barevných městeček, za památkami nebo rozkvetlou přírodou prorostlou olivovými háji a růžovými mandlovníky. V době oběda, kdy má slunce největší sílu, se schovejte pod stíny slunečníků a ochutnejte čerstvé ryby a plody moře dochucené šťavnatým sicilským citronem. A po odpolední siestě na pláži už hurá do plavek a příjemných vod moře Tyrhénského, Středozemního či Jónského. O večerní zábavu se vám postará majestátní sopka Stromboli, mladší sestra ohromné Etny, jejíž ohňové představení spíš harmonicky, než děsivě, doplňuje červenající se oblohu při západu slunce.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – listopad 2020
 • Termíny:
  • 24. – 28. srpen za 722 Kč (1 248 Kč bez WDC)
  • 28. – 31. srpen za 722 Kč (1 248 Kč bez WDC)
  • 31. srpen – 4. září za 722 Kč (1 248 Kč bez WDC)
  • 11. – 14. září za 590 Kč (1 116 Kč bez WDC)
  • 25. – 28. září za 525 Kč (788 Kč bez WDC)
  • 2. – 9. říjen za 525 Kč (788 Kč bez WDC)
  • 13. – 16. listopad za 525 Kč (788 Kč bez WDC)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Situace v cestovním ruchu se neustále mění každý den, proto doporučujeme rezervovat pouze ta ubytování, která nabízí možnost bezplatného storna. Tou disponuje například tento hotel San Max za 797 Kč/os./noc i se snídaní.

Autopůjčovna

Na Sicílii rozhodně doporučujeme zapůjčit si káru. Přehled všech dostupných vozů najdete v naší autopůjčovně.

Náhled zpáteční letenky z Vídně do Katánie za 525 Kč

Letní a podzimní Sicílie z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)