Letenky z Vídně do Nepálu a návratem do Prahy za super cenu
1.2.2024

Letenky z Vídně do Nepálu a návratem do Prahy za super cenu

11 326

O této nabídce

WOW! Pokud jste milovníci hor a treků, určitě máte na svém seznamu vysněných destinací Nepál. Svůj sen si splňte díky našemu dnešnímu tipu, kterým jsou letenky z Vídně do Nepálu a návratem do Prahy za naprosto skvělou cenu – 11 326 Kč. Poletíte na křídlech aerolinky Air India z Vídně do Káthmándú s pohodovým přestupem v Dillí (DEL), segment mezi Vídní a Prahou je operován vlakem. A termíny? Ty jsou k mání od srpna do prosince letošního roku, takže si rozhodně vyberete ten nejlepší pro vás. Jako příkladový termín pro vás máme odlet 17. srpna a návrat 10. září.

Pokud je pro vás pohodlnější dojet do Vídně autem a tam i cestu ukončit, je samozřejmě možné na vlak z Vídně do Prahy nenastoupit. 🙂

Dalším benefitem je přeprava 2 kusů odbavených zavazadel do 23 kg v ceně letenky. S sebou si na palubu vezmete klasické kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 35 × 25 cm a osobní věc (batoh nebo kabelku). Během letů na vás čeká občerstvení i nápoje zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Nepál si zamiluje každý milovník hor

Naprosto epický Himálaj láká poutníky a cestovatele z celého světa. Vydejte se s respektem a pokorou do jeho náruče. Věříte-li si méně, poproste o pomoc místního průvodce a o služby nosiče, vaši cestu ulehčí. Putujte od lodžie k lodžii, ke konci dne své znavené tělo prohřejte šálkem černého čaje, jemném po mléku a kořeněném masalou. Zdatnější jedinci mohou vystoupat až do základního táboru Mount Everestu či obejít nádhernou horu Annapurnu. Kochejte se tichem okolní krajiny anebo se vypravte do ruchu Káthmándú, navštivte buddhistické svatyně zdobené barvami a mantrami modlitebních praporků.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Nepálu a přestup v Indii

Do Nepálu nebudete potřebovat negativní test ani očkovací certifikát. Turistické vízum si vyřídíte po příletu do hlavního města. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Nepálu“.

Žádnou byrokracii nevyžaduje ani přestup v Dillí. Aktuální opatření najdete na naší stránce „Koronavirus v Indii“.

Náhled letenky z Vídně do Nepálu a návratem do Prahy za 11 326 Kč
Letenky z Vídně do Nepálu a návratem do Prahy za super cenu

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air India

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)