Letenky z Prahy do turecké Antalye od února do dubna
9.2.2024

Letenky z Prahy do turecké Antalye od února do dubna

od 2 508

O této nabídce

Nebaví vás nevlídné počasí, které máme poslední dny v Česku? Vyměňte ho za mnohem lepší a teplejší na turecké riviéře. Letenky z Prahy do turecké Antalye (AYT) na přímých letech pořídíte u aerolinky SunExpress. Ta je nabízí od 2 508 Kč na termíny od konce února do dubna letošního roku a využít můžete i volné velikonoční pondělí. Tak příliš neotálejte a uleťte zimě například v termínu od 28. února do 6. března.

S sebou do Turecka si zdarma vezmete jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo o max. rozměrech 55 × 40 × 23 cm si přikoupíte od 10 € v jednom směru. Za jednosměrný příplatek od 15 € si přikoupíte odbavené zavazadlo do 10 kg. Občerstvení a nápoje jsou v rámci nejlevnějšího tarifu pouze k zakoupení.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za poznáním jižního Turecka

Město Antalya, brána orientálního Turecka, bylo vystavěno na svahu majestátní skály. Je plné historických památek, kulturního dědictví a bazarů s koberci a zlatými šperky. Hledí přímo do Středozemního moře, dlouhá pláž Lara Plaji je jím omývána. Vycestujte ale i za hranice města a jeho blízkého okolí, indigově modrý Ölüdeniz má pověst jednoho z nejnádhernějších zálivů světa. Ruiny amfiteátru Aspendos jsou naprosto úchvatné, kulturní představení se v něm hrají dodnes. Spící Konakli pak vábí k romantickým procházkám, když se slunce pozvolna noří za obzor.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si v Antalyi auto a prozkoumejte její okolí. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 2 293 Kč na týden.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Očkování a negativní test můžete s klidem nechat doma. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Náhled letenky z Prahy do Antalye za 2 508 Kč
Letenky z Prahy do turecké Antalye od února do dubna

Bude se hodit

Letiště Antalya (AYT)

Letiště Praha (PRG)

SunExpress

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)