Letenky z Katovic do Athén během podzimu a zimy
24.10.2023

Letenky z Katovic do Athén během podzimu a zimy

od 670

O této nabídce

Milujete antickou historii? Tak to musíte navštívit Athény. A pokud máte ještě dobře dostupné letiště v Katovicích, je tento tip přesně pro vás. Aerolinka Wizz Air nabízí zpáteční letenky z Katovic do Athén od 670 Kč. Na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí již při první zpáteční cestě. Termíny jsou k mání od listopadu do února příštího roku, s výjimkou Vánoc. Vydejte se nejen za památkami v termínu od 28. listopadu do 2. prosince. 

V ceně letenky máte přepravu jednoho příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 933 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na jednosměrný příplatek začínající na 806 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Katovice.

Athény nadchnou nejen milovníky historie

Návštěva Athén? Skvělá volba! Ať se tu vydáte kamkoliv, pokaždé se vám do cesty připlete něco extra! Nejvýznamnější překážkou bezpochyby bude nejslavnější Akropole světa spolu s Parthenónem fascinující svou krásou ve dne i v noci, kdy celá září. Neobcházejte ani archeologické muzeum, které vás příjemně zchladí a nabídne úžasnou sbírku šperků, keramiky, bronzových výrobků a dalších, nad níž bdí sochy Poseidona, Athény či Afrodity. Narazíte na nejstarší středověké divadlo pojmenované podle Dionýse. Nevyhnete se tavernám s úžasnými řeckými dobrotami a bez obav můžete nastoupit do místního metra i tramvaje, které vás za euro odvezou z tepajícího města až na poklidnou pláž!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud plánujete prozkoumat například nedaleké Delfy či Mykény, půjčte si auto. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás půjčovné vyjde od 173 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestovatelé se do Řecka podívají již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Náhled letenky z Katovic do Athén za 670 Kč
Letenky z Katovic do Athén během podzimu a zimy

Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Athény (ATH)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)