Letenky z Bratislavy do Athén na spoustu termínů (i o prázdninách)
23.2.2024

Letenky z Bratislavy do Athén na spoustu termínů (i o prázdninách)

od 2 589

O této nabídce

Pod „dovolenou v Řecku“ si představíte spíš válečku u moře. Vyměňte ji letos za návštěvu hlavního města a jeho okolí. Řecká aerolinka Aegean Airlines nabízí zpáteční letenky z Bratislavy do Athén na spoustu termínů od 2 589 Kč. Pořídíte je od konce května až do října, a to i přes letní prázdniny. Nejlevněji vychází zpravidla pondělní rotace, kdy budete mít dostatek času k prozkoumání nejen památek v Athénách, ale i přilehlých ostrovů. Některé letenky za fajn cenu ulovíte i na kratší termíny. Co třeba v termínu od 10. do 13. června?

Nejnižší tarif „Light“ obsahuje přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 56 × 45 × 25 cm. Odbavené zavazadlo si přikoupíte za 719 Kč v jednom směru. Během letů dostanete také lehké občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Bratislava.

Nechte se unést Athénami a jejich okolím

Návštěva Athén? Skvělá volba! Ať se tu vydáte kamkoliv, pokaždé se vám do cesty připlete něco extra! Nejvýznamnější překážkou bezpochyby bude nejslavnější Akropole světa spolu s Parthenónem fascinující svou krásou ve dne i v noci, kdy celá září. Neobcházejte ani archeologické muzeum, které vás příjemně zchladí a nabídne úžasnou sbírku šperků, keramiky, bronzových výrobků a dalších, nad níž bdí sochy Poseidona, Athény či Afrodity. Narazíte na nejstarší středověké divadlo pojmenované podle Dionýse. Nevyhnete se tavernám s úžasnými řeckými dobrotami a bez obav můžete nastoupit do místního metra i tramvaje, které vás za euro odvezou z tepajícího města až na poklidnou pláž!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si v Athénách auto a navštivte i nedaleké Delfy či Mykény. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 490 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Do oblíbeného Řecka se podíváte zcela bez omezení, očkování nebo negativní test nejsou třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Náhled letenky z Bratislavy do Athén za 2 589 Kč
Letenky z Bratislavy do Athén na spoustu termínů (i o prázdninách)

Bude se hodit

Letiště Athény (ATH)

Letiště Bratislava (BTS)

Aegean Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)