Letenky v business class z Budapešti do Jižní Koreje
18.3.2023

Letenky v business class z Budapešti do Jižní Koreje

30 541

O této nabídce

Pokud vás to táhne do východní Asie a dokážete plánovat dostatečně dopředu, můžete si dopřát stylovou cestou do Jižní Koreje. V nabídce letecké společnosti Lufthansa totiž pořídíte zpáteční letenky z Budapešti do Soulu v business class za 30 541 Kč! Dostupné jsou termíny na začátku kalendářního roku 2024 (leden a únor). V obou směrech vás čeká jeden pohodový přestup na letišti v německém Frankfurtu. A těšit se samozřejmě můžete také na mnoho benefitů, které obsahují i letenky vystavené v tarifu „Business Basic“.

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

  • velmi štědrý zavazadlový limit = 2 ks odbavených zavazadel á 32 kg/ks
    • stejně tak 2 ks příručních zavazadel (max. 8 kg)
  • plně polohovatelné sedačky na dálkových letech
  • prémiový catering během letu
  • možnost navštívit letištní salonky
  • bezplatný výběr sedačky 24 hodin před odletem
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Cesta do Jižní Koreje

Cestování do Jižní Koreje od 1. října 2022 nepodléhá žádným „COVID pravidlům“. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává turistické vízum ve formě elektronické registrace K-ETA, kterou si snadno opatříte online na této stránce (cena je 10 000 wonů aka cca 180 Kč). Kompletní informace naleznete tradičně v našem průvodci „Koronavirus v Jižní Koreji“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Budapešti do Soulu v business class za 30 541 Kč

Letenky v business class z Budapešti do Jižní Koreje


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Frankfurt (FRA)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)