Letenky na exotický ostrov Mauricius z Prahy
21.9.2021

Letenky na exotický ostrov Mauricius z Prahy

15 421

O této nabídce

Dobrých zpráv ze světa cestovního ruchu není nikdy dost. Po včerejším zvěstování plánovaného zrušení zákazu turistických cest do Spojených států amerických tady máme další příjemnou novinku. Ostrov Mauricius, ležící ve vodách Indického oceánu, od 1. října usnadní cestování všem očkovaným cestovatelům. Ti již nebudou muset trávit dva týdny v hotelové karanténě a podstupovat další testování na ostrově.

Mauricius se tak stane další lákavou destinací, do níž můžete vyrazit během zimních měsíců za nádhernými plážemi a relaxem u  oceánu. Aktuálně nejzajímavější nabídku letenek naleznete u Turkish Airlines, u nichž pořídíte zpáteční letenky na Mauricius z Prahy za 15 421 Kč. Základní tarif navíc obsahuje hned 2 ks odbavených zavazadel. V obou směrech vás čeká přestup na moderním letišti v Istanbulu. Kompletní přehled dostupných termínů hledejte jako vždy v našem kalendáři.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mauricius

Plně očkovaní cestovatelé budou moci cestovat na Mauricius bez povinnosti nastupovat do karantény již od 1. října 2021. Kromě dokladu o dokončeném očkování bude třeba před cestou doložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin před odletem). Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Pretorii nebo na oficiálním turistickém webu ostrova.

PS: Neočkované cestovatele čeká 14denní karanténa a několik PCR testů…

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Mauricius, stejně jako všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí.

Ostrov Mauricius je skvělá volba

Mauricius je kaňkou písku v tyrkysových vodách Indického oceánu, kouskem ráje uprostřed ničeho. Pod žárem tropů a vůní exotických květin bují deštné pralesy a táhnou se bělavé pláže, písečné duny sedmi barev v oblasti Chamarel svým vzezřením každého učarují. Zemědělská půda se zelená rostlinami cukrové třtiny a čajovými plantážemi, v přístavech a vesnicích prodejci nabízejí šťavnaté ovoce a čerstvě ulovené ryby. Do jižního pobřeží ostrova se opírá silnější vítr, vzniká tu tak mekka windsurfingu, kitesurfingu a dalších vodních sportů. Tak zapomeňte na okolní svět a ponořte se do afrického ráje!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezůstávejte během svého pobytu jen na jednom místě a prozkoumejte ostrov celý. Za tímto účelem vám rozhodně doporučujeme půjčit si káru, ideálně  v naší autopůjčovně, kde naleznete rozmanitý výběr. Pronájem menšího vozu vyjde v příkladovém termínu na cca tisícovku / den.

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 15 421 Kč

Letenky na exotický ostrov Mauricius z Prahy


Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)