Letenky na Aljašku z Norimberku
16.9.2022

Letenky na Aljašku z Norimberku

11 922

O této nabídce

Aerolinky ze Skyteamu připravily parádní akci za nespoutanou divočinou končin Aljašky. Dříve tahle část světa lákala zlatokopy, nyní se jedná o atraktivní lokalitu pro dobrodruhy a milovníky krásné přírody. Na Aljašku do města Anchorage se dostanete z Norimberku za luxusních 11 992 Kč.  Například s odletem 26. dubna s návratem 9. května Rezervuj tento termín >> Termíny jsou převážně na jaře 2023, kdo by chtěl, může tam letět i přes zimu (ale bude tam opravdová kosa!).

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a elektronická registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: standardní kabinové + osobní věc, zavazadlo k odbavení za 2943 Kč
  • Dostupnost: listopad – květen 2023, kromě Vánoc a Nového roku
  • Termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Náhled letenky z Norimberku do Anchorage za 11 992 Kč
Letenky na Aljašku z Norimberku

 


Bude se hodit

Delta Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)