Letenky do Maroka za hubičku: Marrákeš z Vídně
24.11.2021

Letenky do Maroka za hubičku: Marrákeš z Vídně

484

O této nabídce

Extra levné letenky do Maroka ulovíte v rezervačním systému „růžové aerolinky“ Wizz Air na staronové lince z Vídně do Marrákeše. Dopravce plánuje obnovit provoz na trase 19. prosince a levné letenky za ceny kolem jedné tisícikoruny na vás čekají jak v prosinci, tak i lednu či únoru. Ty nejlevnější v lednových termínech pořídíte dokonce za naprosto šílenou částku 484 Kč. Zajímavou možností je vyrazit do Maroka také na vánoční svátky, ceny letenek k tomu přímo vybízí!

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit (7 – 10 € za směr) anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Maroka

Před cestou do Maroka musí všichni cestovatelé ze „zemí kategorie A“ předložit očkovací certifikát (min. 2 týdny od dokončené schématu) a vyplněný registrační formulář. Výjimku mají děti mladší 12 let, které budou po příletu zdarma otestovány AG testem. Více informací naleznete na a stránkách Velvyslanectví ČR v Rabatu.

Pokud by došlo k přeřazení České republiky nebo Rakouska na seznam „zemí kategorie B“, bylo by nutné očkovací certifikát doplnit ještě negativním PCR testem (ne starším 48 hodin).

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Maroko, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadá do „tmavě červené kategorie“. 

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč vyrazit do Marrákeše?

Neprobádané město s nádechem orientu, obehnané dlouhými hradbami a zdobené leskem a třpytem mešit a paláců, někdejší centrum obchodu s otroky, solí, zlatem a kořením. To je Marrakéš, berbersky Boží země. Nádherné koberce zdobí ulice mediny, vzduch voní vůní dálek. Marrakéš je perlou sám o sobě a navíc ještě branou k přírodním krásám. Poušť, hory, moře i oceán obklopují přilehlou krajinu a laškovně vábí k prozkoumání. Tak přestaňte odolávat a poddejte se, vypravte se hledat oázu do nekonečné Sahary a sněhem pokryté vrcholky do pohoří Atlas.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

V Maroku se vlastní kára stane nezanedbatelným pomocníkem při cestování. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. Ceny týdenního pronájmu malého vozu se v příkladovém termínu pohybují kolem 3 tisíc Kč.

Náhled letenky z Vídně do Marrákeše za 484 Kč

Letenky do Maroka za hubičku: Marrákeš z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)