Kolumbie v hlavní sezóně
5.2.2021

Kolumbie v hlavní sezóně

13 153

O této nabídce

Rádi byste okusili trochu exotiky? Air France nabízí letenky do Kolumbie s odletem z Vídně za 13 153 Kč, a to i v hlavní turistické sezóně! V prodeji jsou termíny od února až do června 2021 s tím, že únor a březen vás potěší nejlepším počasím a neustále modrým nebem. Období od dubna do června se označuje jako vedlejší turistická sezóna s občasnými dešti, ale také s levnějším ubytováním a službami a menším množstvím turistů na atrakcích a plážích. Jaký termín si vyberete vy?

Díky nechvalné minulosti ovládané drogovými kartely je Kolumbie turismem téměř nepoznaná, a tak její příroda zůstává panenská a krásná a města si stále drží svůj původní temperament. Její předkolumbovské i koloniální stavby jsou rozesety po rozmanité krajině, neprostupné deštné lesy, obývané rozkošnými lenochody, anakondami i nesmírně nádhernými kolibříky, střídají mohutné kopce, kávové plantáže, sluncem zalité pláže a tyrkysový oceán. Spousta míst je tu posvátných a ta energie z nich srší. Tak se vydejte procvičit si španělštinu s usměvavými domorodci, nebojte se, přivítají vás s otevřenou náručí.

V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla, větší o rozměrech max. 55 x 35 x 25 cm, menší o rozměrech max. 40 x 30 x 15 cm a o celkové hmotnosti 12 kg. Po cestě vás čeká příjemný přestup v Paříži.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Restrikce v souvislosti s epidemií COVID-19

Podmínky vstupu do Rakouska pro odlet z vídeňského letiště sledujte na stránkách MZV ČR blíže před odletem. Aktuálně mohou tranzitující cestující vstoupit do Rakouska i bez prokázání se negativním testem na COVID-19 i bez elektronické registrace, je ale nutné opustit Rakousko nejrychlejší možnou cestou.

Pro vstup na území Kolumbie je nutné se prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 96 hodin. Dále je nutné vyplnit on-line vstupní formulář a to nejpozději 24 hodin před vstupem do Kolumbie a po celou dobu pobytu v Kolumbii je nutné používat mobilní aplikaci CoronaApp. Aktuální informace sledujte na webu MZV ČR. Při návratu je nutné splňovat podmínky vstupu do ČR, více si přečtěte v našem článku.

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme rezervovat pouze ubytování s možností bezplatné změny nebo zrušení rezervace. Co třeba hotel 6 Suites Hotel v Bogotě za ceny již od 245 Kč za noc?

Víza

Pro pobyt v Kolumbii do 90 dní není potřeba žádné vízum. Více o vízových povinnostech do všech států světa si přečtěte v našem článku.

Náhled letenky do Kolumbie

Kolumbie v hlavní sezóně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air France

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)