Lednové LM zájezdy z Prahy do keňské Mombasy: 4* hotely s all inclusive
4.1.2024

Lednové LM zájezdy z Prahy do keňské Mombasy: 4* hotely s all inclusive

22 990

O této nabídce

Nejčerstvější novinkou v portfoliu destinací cestovní kanceláře Čedok je východoafrická Keňa a tamější druhé největší město Mombasa ležící na pobřeží Indického oceánu. Inaugurační charterový let byl do Mombasy vypraven ve středu 3. ledna 2024. Další budou následovat pravidelně, vždy každou středu, až do konce zimních měsíců. Hned druhý turnus v termínu od 10. do 18 ledna přináší také zajímavé ceny zájezdů. Balíčky obsahují týdenní pobyt ve vybraném 4* nebo dokonce 5* hotelu v letovisku Watamu (severně od Mombasy) nebo poblíž vyhlášené Diani Beach, stravování formou all inclusive, letenky přímých letech z Prahy (PRG) na palubě Boeingu 787-9 Dreamliner od polské aerolinky LOT, transfery z letiště a služby delegáta na místě. Nejlevnější zájezdy z Prahy do Keni s all inclusive momentálně pořídíte za parádní cenu 22 990 Kč.

Veškeré informace o letišti v Mombase (MBA) naleznete v našem novém průvodci.

 • Rezervujte: přímo PŘES STRÁNKY CESTOVNÍ KANCELÁŘE
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + klasický příručák á 5 kg
 • Letový řád:  
  • 10. 1. -> Praha – Mombasa -> 19:35 – 06:00 (+1)
  • 18. 1. -> Mombasa – Praha -> 08:00 – 14:30
 • Hotely:
  • 4* Hotel Club Jumbo Resort Watamu za 22 990 Kč (all inclusive)
  • 5* Hotel Leopard Beach Resort & Spa za 27 990 Kč (all inclusive)
  • 5* Hotel Diamonds Leisure Beach & Golf resort za 28 990 Kč (all inclusive)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

„COVID pravidla“

Cestování do Keni je „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Keni“.

Víza

Keňa zkraje letošního roku zavede nový způsob žádostí o víza alias autorizaci k pobytu (aktuálně funguje pouze zkušební provoz této platformy). Zatím je proto stále nutné o klasická turistická víza žádat online jako tomu bylo dříve. Poplatek za jednovstupové turistické vízum platné 3 měsíce od data vydání činí 51 USD. Vyřízení žádosti trvá 48 hodin, doporučujeme ale o vízum žádat s dostatečným předstihem. Pro vstup do Keni je dále nutný cestovní pas s platností alespoň šest měsíců od data vstupu do země a také zpáteční letenka.

Náhled zájezdu z Prahy do Keni za 22 990 Kč

Lednové LM zájezdy z Prahy do keňské Mombasy: 4* hotely s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)