Zimní letenky z Prahy do jordánského Ammánu
12.12.2022

Zimní letenky z Prahy do jordánského Ammánu

858

O této nabídce

V rezervačním systému letecké společnosti Ryanair se objevily zlevněné letenky z Prahy do Jordánska na množství lednových termínů. Zpáteční letenky z Prahy do Ammánu ulovíte za ceny začínající na 1 443 Kč. V cenách do dvou tisíc Kč si můžete vybírat z několika lednových termínů na kratší i delší pobyty. Mezi oběma města se léta 2× týdně, vždy ve čtvrtek a neděli.

Do Jordánska lze také vyrazit v rámci last minute výletu s odletem již tento čtvrtek! Na nejbližší prodloužený víkend od čtvrtku do neděle ulovíte letenky dokonce jen za 858 Kč.

Všechny důležité informace o cestování do Jordánska i po „hášimovském království“ naleznete v našem PRŮVODCI PO JORDÁNSKU.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jordánska

Cestování do Jordánska je tak již jako dřív – žádné testy, certifikáty ani formuláře. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává turistické vízum. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Jordánsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky z Prahy do Jordánska

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Do Jordánska

Poznejte Blízký východ v zemi, kde pohostinnost není sprosté slovo, a kde se o bezpečnost rozhodně bát nemusíte – v Jordánsku. Pokud vaše chuťové pohárky nenadchne zdejší výborná kuchyně, tak se o to zaručeně postará jeden ze sedmi novodobých divů světa – skalní město v Petře či měsíční krajina ve Wádí Rum. Není lepšího večera než sedět společně s berbery kolem ohně, usrkávat černý čaj a užívat si rozzářené hvězdné oblohy. Akabský záliv je pak jedním z nejvyhledávanějších míst pro potápění, ale o tom se pod hladinou Rudého moře můžete přesvědčit sami…

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Ammánu za 858 Kč
Zimní letenky z Prahy do jordánského Ammánu
Náhled letenky z Prahy do Ammánu za 1 443 Kč

Zimní letenky z Prahy do jordánského Ammánu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)