Lednové letenky z Brna do Londýna
9.12.2022

Lednové letenky z Brna do Londýna

498

O této nabídce

Přestože nabídka letů z Brna začne být v příštím roce konečně zajímavější, pro začátek kalendářního roku si cestovatelé z Jihomoravského kraje musí vystačit s přímou linkou do Londýna. Při pohledu do rezervačního systému aerolinky Ryanair to ale vzhledem k cenám letenek není tak nepříjemné. Zpáteční letenky z Brna do Londýna totiž pořídíte v lednových termínech od 498 Kč!

Nejlevnější letenky za 498 Kč připadnou na všední dny. Dle našeho názoru bude však příjemnější vyrazit na povánoční výlet na Britské ostrovy v rámci prodlouženého víkendu: odlety jsou možné od čtvrtka do soboty, zatímco návraty v pondělí nebo úterý.

Podmínky pro cestování

Cesta do Anglie

Při cestě do Anglie již není třeba předkládat žádné formuláře, žádné testy ani žádné certifikáty. Nezapomeňte ale na cestovní pas! Detailní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Londýna

Londýn můžete poznávat celý život, a stejně pokaždé objevíte něco nového. Jakoby tahle kosmopolitní metropole obsahovala snad celý svět. Na rušných ulicích slyšíte zpěvný britský přízvuk, přitom cítíte vůni indického jídla a vidíte ženy v hidžábech. Zaleť si nasát tuhle jedinečnou atmosféru! Omrkněte ikonický Big Ben, Westminster a Buckinghamský palác. Vyrazte na nákupní horečku na populární Oxford Street nebo do punkové čtvrti Camden Town, navštivte jedno z rozsáhlých muzeí a galerií a nakoukněte do Warner Bros. studia, kde se natáčel Harry Potter. No a pokud tohle celé chcete vidět z ptačí perspektivy, neváhejte a nasedněte na London Eye a nechte se unášet pohádkovým výhledem!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Brna do Londýna za 498 Kč
Lednové letenky z Brna do Londýna
Náhled letenky z Brna do Londýna za 716 Kč

Lednové letenky z Brna do Londýna


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)