Lednové letenky z Bratislavy na Lanzarote
9.12.2021

Lednové letenky z Bratislavy na Lanzarote

1 120

O této nabídce

Jednou z nejzajímavějších destinací z hlediska úprku za teplem jsou během zimních měsíců Kanárské ostrovy (zejména s ohledem na dostupnost a ceny letenek). Plánování výletu v posledních týdnech nahrávají i lákavé nabídky leteckých dopravců. Na ostrov Lanzarote se nejlépe dostanete při využití přímé linky aerolinky Ryanair z Bratislavy. Zpáteční letenky v lednových termínech ulovíte v rezervačním systému dopravce za 1 120 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Před cestou do Španělska, vč. Kanárských ostrovů, z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kanárské ostrovy momentálně spadají do červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč vyrazit na Lanzarote?

Lanzarote je jedním ze sedmi Kanárských ostrovů, ale spíše než africkou půdu připomíná měsíční krajinu. Zvlněná země je poseta stovkami živelných sopek, kráterů a trhlin. Tuhle tak trochu jinou krásu nejvíce oceníte v národním parku Timanfaya, kde úplně cítíte tu energii, jak tam kdysi protékala masa žhavé lávy. Vydejte se pod zem, do jeskyní Jameos del Aqua, žasněte nad jejich nádherou. Jeskyně jsou impozantní nejen po vizuální, ale i akustické stránce, pořádají se zde koncerty vážné hudby. V zimních měsících je pobřeží opuštěné a studená voda Atlantiku omývá prázdné pláže. Lanzarote má zvláštní atmosféru, která vás očaruje.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání ostrova Lanzarote bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Ceny pronájmů jsou ale v letošní zimní sezóně poněkud vyšší a je třeba počítat s částkou kolem 1 000 Kč / den.

Náhled letenky z Bratislavy na Lanzarote za 1 120 Kč

Lednové letenky z Bratislavy na Lanzarote


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)