Last minute zájezd z Prahy do Vietnamu – 5* hotel se snídaní
13.3.2024

Last minute zájezd z Prahy do Vietnamu – 5* hotel se snídaní

19 090

O této nabídce

Využijte lákavou nabídku, která se objevila u cestovní kanceláře Fischer. Již zítra večer si můžete na týden zaletět do jihovýchodní Asie, na vietnamský ostrov Phu Quoc. Last minute zájezd z Prahy do Vietnamu pořídíte za skvělou cenu 19 090 Kč! Balíček zahrnuje ubytování v 5* hotelu Melia Vinpearl s pěkným hodnocením a stravování formou snídaně. Odlet do Vietnamu je naplánován na čtvrteční večer (14. března). Na ostrově strávíte celkem sedm nocí a 22. března se vrátíte do Prahy. Zpáteční letenky na přímých letech z Prahy (PRG) na Phu Quoc (PQC) operovaných leteckou společností World2fly zahrnuje také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 23 kg.

Odvážným cestovatelům na tomto místě musíme také připomenout možnost ulovit jednosměrné letenky na Phu Quoc z Katovic za 2 tisíce Kč.

Veškeré informace o letišti Phu Quoc (PQC), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

  • Rezervujte: přímo přes STRÁNKY CESTOVNÍ KANCELÁŘE
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + příručák
  • Letový řád:
    • 14. 3. Praha – Phu Quoc -> 20:20 – 13:05 (+1)
    • 22. 3. Phu Quoc – Praha -> 15:05 – 21:35
  • Hotel:
    • 5* Hotel Melia Vinpearl Phu Quoc za 19 090 Kč (se snídaní)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Vietnamu

Ostrov Phu Quoc je vyčleněn z vízové povinnosti, které jinak všichni čeští cestovatelé mířící do Vietnamu podléhají. Bez víza na ostrově smíte strávit až 30 dnů, během nichž ale nesmíte odcestovat na pevninu.

Náhled zájezdu Prahy do Vietnamu za 19 090 Kč

Last minute zájezd z Prahy do Vietnamu – 5* hotel se snídaní


Bude se hodit

Letiště Phu Quoc (PQC)

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)