Jednosměrné letenky z Katovic na Phu Quoc
11.3.2024

Jednosměrné letenky z Katovic na Phu Quoc

2 831

O této nabídce

Zajímavé možnosti k cestě do jihovýchodní Asie se v poslední době objevují v nabídce polské cestovní kanceláře Rainbow, která doprodává kapacity na charterových letech. Pokud se chystáte procestovat JV Asii nebo vyrazit na „remote office“ a zároveň se nechcete svazovat pevným datem návratu do střední Evropy, pak na levnější letenky těžko narazíte. Jednosměrné letenky z Katovic (KTW) na vietnamský ostrov Phu Quoc (PQC) totiž ulovíte za 2 831 Kč. Výhodou přímého charterového letu operovaného polskou aerolinkou LOT je také štědrá zavazadlová politika, díky níž lze bezplatně přepravit také odbavené zavazadlo (s hmotnostním limitem 20 kg).

Veškeré informace o letišti Phu Quoc (PQC), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

  • Rezervujte: přímo přes stránky cestovní kanceláře
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 20 kg + příručák á 5 kg
  • Letový řád:
    • 18. 3. Katovice – Phu Quoc ->21:50 – 14:25 (+1)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Katovice.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Vietnamu

Ostrov Phu Quoc je vyčleněn z vízové povinnosti, které jinak všichni čeští cestovatelé mířící do Vietnamu podléhají. Bez víza na ostrově smíte strávit až 30 dnů, během nichž ale nesmíte odcestovat na pevninu.

Náhled letenky z Katovic na Phu Quoc za 2 831 Kč

Jednosměrné letenky z Katovic na Phu Quoc


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Phu Quoc (PQC)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)