Last minute zájezd z Prahy do Thajska (přímý let na Krabi)
29.12.2022

Last minute zájezd z Prahy do Thajska (přímý let na Krabi)

22 990

O této nabídce

Zahajte nový rok výletem do Thajska, odlet je již na Nový rok! Cestovní kancelář Čedok uvedla na Boží hod do provozu přímé charterové lety z Prahy do thajské provincie Krabi na západním pobřeží země u Andamanského moře. Již nadcházející neděli odletí z Prahy druhý turnus zájezdů a vy můžete ulovit poslední místa na jeho palubě. Last minute zájezd z Prahy na Krabi do 4* Hotelu Chada Resort pořídíte v nabídce CK za 22 990 Kč v případě zvolení stravování ve formě polopenze (resp. za 25 980 Kč s plnou penzí).

Zájezd kromě ubytování a stravy zahrnuje také dopravu přímým letech z Prahy (lety jsou operovány Boeingem 787-9 Dreamliner  polského národního dopravce LOT Airlines), transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Cestování do Thajska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + klasický příručák á 8 kg
 • Letový řád: 
  • 1. 1. -> Praha – Krabi -> 12:10 – 04:55 (+1)
  • 8. 1. -> Krabi – Praha -> 06:55 – 13:15
 • Hotely:
  • 4* Hotel Krabi Chada Resort
   • za 22 990 Kč (s polopenzí)
   • za 25 980 Kč (s plnou penzí)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz na dovolenou na Krabi

Na thajský ostrov Krabi míří sice davy turistů, ale to mu nebrání ukázat se vám v celé své rajské kráse. Poznáte, až si popálíte chodidla v písku Railay beach – nejkrásnější pláže světa, vyděsíte se vlastního zeleného obličeje při pohledu do smaragdového jezera Emerald Pool, prohřejete kosti v místních horkých pramenech. V zajetí mangrovníků na Mangrove Nature Trail se na kajacích prosmýknete mezi jejich kořeny. Objevíte pláž, kde v Pláži lehával Di Caprio na Phi Phi Leh, nebo se vám zatočí hlava v Diamantové jeskyni Tham Phet Cave, střežené samotným Buddhou. K radosti, cestování i lenošení byl Krabi stvořený a své „rajské místo“ tu najdete i vy!

Náhled zájezdu z Prahy na Krabi za 22 990 Kč
Last minute zájezd z Prahy do Thajska (přímý let na Krabi)

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)