Last minute zájezd z Prahy do Ománu (4* hotel s all inclusive)
6.11.2022

Last minute zájezd z Prahy do Ománu (4* hotel s all inclusive)

16 490

O této nabídce

Nemáte-li plány na příští týden a rádi byste se před přicházející zimou příjemně ohřáli? Vyrazte do Ománu! Cestovní kancelář Čedok začala minulý týden vypravovat přímé charterové lety z Prahy do Muscatu. Nejbližší odlet je již zítra ráno! Týdenní pobyt ve 4* hotelu Barceló Mussanah Resort  s formou stravování all-inclusive vás v rámci last minute zájezdu z Prahy vyjde na parádní cenu 16 490 Kč. Samotný hotel má přitom i velmi hezké recenze.

Zájezd kromě ubytování a stravy zahrnují také dopravu přímým letech z Prahy (lety jsou operovány Boeingem 737 MAX 8 tuzemské aerolinky Smartwings), transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

Podmínky pro cestování

Cesta do Ománu

Cestování do Ománu již nepodléhá žádným „COVID pravidlům“. Turistické vízum obdržíte zdarma na letišti po příletu. Kompletní informace naleznete tradičně v našem průvodci „Koronavirus v Ománu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přes tento vyhledavač zájezdů nebo přímo na stránkách CK Čedok
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
  • Letový řád: 
    • 7. 11. -> Praha – Muscat -> 08:00 – 17:15
    • 14. 11. -> Muscat – Praha -> 18:05 – 22:15
  • Hotel:
    • 4* Hotel Barceló Mussanah Resort za 16 490 Kč (s all inclusive)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na dovolenou do Ománu

Omán je pouští, ale i oázou. Nekonečné oranžové písky, duny a karavany velbloudů střídá zeleň a banánové plantáže. Na obzoru se zdvihají skaliska a země praská, vytvářejíc úchvatné kaňony. S trochou štěstí můžete potkat divoké přímorožce a elegantní gazely. Jak je krásná ománská příroda, tak nádherná jsou i města a jejich obyvatelé. Nenajdete tu věžáky ani skleněné budovy, jen vřelost beduínů a arabskou tradici. Ulice voní kadidlem a ženy nosí barevné šaty. Zavítejte do přístavního Maskatu pro slaďoučké datle a šperky z perleti. Ubytujte se v jednom z luxusních resortů a nechte se rozmazlovat, Omán si vás získá.

Náhled zájezdu z Prahy do Ománu za 16 490 Kč

Last minute zájezd z Prahy do Ománu (4* hotel s all inclusive)


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)