Last minute zájezd z Prahy do afrického Senegalu
5.8.2022

Last minute zájezd z Prahy do afrického Senegalu

19 990

O této nabídce

Zajímavý last minute zájezd se objevil v nabídce CK Fischer (resp. pořádají cestovní kanceláře EXIM Tours), s níž můžete vyrazit do západoafrického Senegalu. Do jedné z „nejrozvinutějších“ a zároveň nejbezpečnějších zemí v subsaharské Africe se můžete vydat charterových letem operovaným tuzemskou leteckou společností Smartwings již v úterý. Na sbalení a plánování cesty vám tedy zbývá poměrně dost času. Čeká vás týdenní pobyt v dobře hodnoceném (mrkněte se na recenze)4* hotelu Royal Horizons Baobab a stravování ve formě all-inclusive. Za celý zájezd zaplatíte skutečně výbornou cenu 19 990 Kč!

Podmínky pro cestování

Cesta do Senegalu

Před cestou do Senegalu je nutné disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas) nebo negativním PCR testem.

Kompletní vstupní podmínky, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Senegalu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přes tento vyhledavač zájezdů
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + klasický příručák á 5 kg
  • Termín: 9. – 17. 8. 2022
  • Letový řád:
    • 9. 8. -> Praha – Dakar -> 11:50 – 16:55
    • 16. 8. -> Dakar – Praha -> 17:45 – 04:15 (+1)
  • Ubytování:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Senegalu

Možná ani netušíte, kde se Senegal nachází, po přečtení tohoto odstavce budete mít neutuchající touhu se tam ihned podívat. Senegal býval označován za Paříž západní Afriky, snad pro svou nedbalou eleganci, zajisté pro minulost spjatou s Francií. Mísí v sobě nesmírně vřelé lidi, nekonečné pláže jak z pohlednic a nespoutanou africkou divočinu. Když se projdete za úsvitu jemným pískem na Petite Côte a po kotníky v Atlantském oceánu, nepotkáte ani jedinou duši. Jen vy a probouzející se slunce. Krajinu korunují stovky let staré baobaby, v jejich listoví hnízdí exotické ptactvo, v deltách řek potkáte dokonce pelikány. Vydáte-li se až na východ země, stanete na území hrochů, buvolů a lvích králů. Z pohledu na ně se tají dech. Ovšem snad největším klenotem Senegalu, úchvatné země, je růžové jezero Lac Rose. Kdo ho neviděl, neuvěří jeho kráse.

Náhled zájezdu z Prahy do Senegalu za 19 990 Kč/os.

Last minute zájezd z Prahy do afrického Senegalu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)