Last minute letenky z Prahy na Lanzarote – přímé lety + odbavené zavazadlo
20.2.2024

Last minute letenky z Prahy na Lanzarote – přímé lety + odbavené zavazadlo

4 990

O této nabídce

Ještě jednou dnes zabrousíme do výprodeje charterových letenek u českých cestovních kanceláří. Čedok ve spolupráci s tuzemskou aerolinkou Smartwings zítra v poledne vypraví přímý let na jeden z Kanárských ostrovů – Lanzarote. A právě vy můžete sedět na jeho palubě. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) na Lanzarote (ACE) v doprodeji posledních volných míst pořídíte za pěknou cenu 4 990 Kč. Všechny letenky na charterových letech poté zahrnují také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla. Na Lanzarote vás čeká celkem sedm nocí, do ČR se vrátíte 28. února v pozdních hodinách.

Veškeré informace o letišti na Lanzarote (ACE), vč. tipů na dopravu z letiště do Arrecife nebo dalších destinací na ostrově, naleznete v našem novém průvodci.

  • Rezervujte: přímo přes STRÁNKY CESTOVNÍ KANCELÁŘE
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + příručák
  • Letový řád:
    • 21. 2. Praha – Lanzarote -> 12:15 – 16:00
    • 28. 2. Lanzarote – Praha -> 16:45 – 00:15 (+1)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání jakéhokoliv z Kanárských ostrovů je vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Na konci února můžete s týdenní cenou pronájmu kolem 4 000 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Prahy na Lanzarote za 4 990 Kč

Last minute letenky z Prahy na Lanzarote – přímé lety + odbavené zavazadlo


Bude se hodit

Letiště Lanzarote (ACE)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)