Las Vegas na jaro 2023 z Berlína
14.9.2022

Las Vegas na jaro 2023 z Berlína

8 870

O této nabídce

Naplánujte si na začátek jara roadtrip po národních parcích v USA a nebo jen bouchněte jackpot v kasínu! Zpáteční letenky do Las Vegas s odletem z Berlína pořídíte za velmi slušných 8 870 Kč. Termíny je spousty, od října 2022 do června 2023, samozřejmě kromě Vánoc a Velikonoc. Například s odletem 9. března s návratem 23. března Rezervuj tento termín >>

Alternativně lze letět i z bližšího Norimberku za 9785 Kč, např. 10. 3. – 26. 3. Rezervuj >>

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Náhled letenky z Berlína do Las Vegas za 8 870 Kč
Las Vegas na jaro 2023 z Berlína

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)