Kypr z Prahy v červnu a červenci
1.4.2021

Kypr z Prahy v červnu a červenci

902

O této nabídce

Růžová letadla maďarské nízkonákladové aerolinky Wizz Air se do Prahy bohužel zatím nevrátila. Comeback však není daleko, a proto si dychtiví cestovatelé mohou v klidu vybírat z levných letenek v rezervačním systému dopravce. Co třeba středomořský ostrov Kypr? Letenky z Prahy do Larnaky nyní ulovíte za skvělé ceny. V červnu jsou k dostání za méně než tisícovku – 902 Kč za zpáteční letenku. Na začátku letních prázdnin jen o dvě stovky dráže, a to je na ryze letní termíny naprostá paráda.

PS: Na ty nejlevnější tradičně dosáhnou členové Wizz Air Discount Clubu, ostatní si budou muset lehce připlatit.

Podmínky pro cestování

Česká republika se momentálně nachází z pohledu Kypru v „červené kategorii“, což znamená nutnost splnit pro vstup do země následující: absolvovat negativní PCR test do 72 hodin před odletem, vyplnit formulář „Cyprus Flight Pass“, podstoupit na vlastní náklady (30 € v Larnace a 32 € v Paphosu) další PCR test po příletu na Kypr (výsledek se dozvíte do 3 hodin). Výjimka z testování platí pro děti mladší 12 let. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Nikósii.

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Kypr sice aktuálně spadá do tmavě červené kategorie zemí, jeho pozice se ovšem do termínu vaší cesty pravděpodobně několikrát změní.

Kypr vás nezklame

Jednoho dne, jak legendy povídají, se v mořské pěně nedaleko ostrova Kypr zrodila řecká bohyně lásky a krásy Afrodité. Povstala z vln a na lastuře byla nesena větrem až na obnažený břeh. Půvabná bohyně započala odívat zemi kvítím a naplňovat všechny tvory rozkoší. Ať už je legenda pravdivá anebo není, tento středomořský ostrov oslavuje Afroditinu krásu a celý sladce voní, jeho háje vás učarují. Smočte svá těla v tyrkysové vodě, kochejte se skalistými scenériemi. Žasněte nad historickým bohatstvím města Pafos a úchvatnými ruinami v Amathusu. Potěšte své chuťové pohárky místními pokrmy a omamte rozum pálenkou z hroznů zvanou zivania.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: červen & červenec 2021
 • Příkladové termíny:
  • 6. – 13. 6. za 902 Kč (1 318 Kč bez WDC)
  • 13. – 20. 6. za 902 Kč (1 318 Kč bez WDC)
  • 20. – 27. 6. za 1 158 Kč (1 574 Kč bez WDC)
  • 4. – 11. 7. za 1 158 Kč (1 574 Kč bez WDC)
  • 11. – 18. 7. za 1 262 Kč (1 678 Kč bez WDC)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Kypru se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Do letních měsíců ovšem času dost…

Autopůjčovna

Půjčená kára vám při pobytu na Kypru určitě přijde vhod. Mrkněte se do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě…

Náhled letenky z Prahy do Larnaky za 902 Kč

Kypr z Prahy v červnu a červenci


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)