Květnové Bulharsko: z Prahy do Varny
23.3.2023

Květnové Bulharsko: z Prahy do Varny

480

O této nabídce

Maďarská nízkonákladová aerolinka Wizz Air dnes do svého rezervačního systému nahrála nové lety na trase mezi Prahou a Varnou. Jedná o čtvrteční rotace během měsíce května, které tak navážou na nedávno přidané čtvrteční lety v dubnu. Jak při takové situaci bývá zvykem, první letenky v čerstvě nahraných termínech jsou dostupné za skutečně mrzké ceny. Zpáteční letenky z Prahy do Varny proto pořídíte za skvělé ceny od 480 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé za zpáteční letenky zaplatí 958 Kč). S lákavou cenovkou jsou k dispozici samozřejmě i dubnové letenky, opět zejména čtvrteční rotace, kdy se ceny pohybují kolem jedné tisícikoruny.

Duben ani květen ještě na koupačku ve vodách Černého moře nebudou (nejste-li samozřejmě otužilí jedinci). Nicméně týdenní časová dotace přímo vybízí k půjčení automobilu a naplánovaní si roadtripu celým Bulharskem.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Cesta do Bulharska

Cestování do Bulharska je opět „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informační servis tradičně naleznete na naší stránce „Koronavirus v Bulharsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Určitě nezůstávejte celý pobyt pouze v hlavním městě. Půjčte si automobil a projeďte kus Bulharska. Pohodlného parťáka po vaše cestování objevíte v naší autopůjčovně nebo využijte služby prověřené lokální půjčovny „TOP Rent a car“. Čtyřdenní pronájem malého vozu vyjde během zimy na cca 1 500 Kč.

Náhled letenky z Prahy do Varny za 480 Kč

Květnové Bulharsko: z Prahy do Varny


Bude se hodit

Letiště Varna (VAR)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)