Konec letní sezony na Sardinii: z Vídně do Alghera
7.9.2022

Konec letní sezony na Sardinii: z Vídně do Alghera

738

O této nabídce

Závěr letošní letní sezony si můžete užít na Sardinii! V rezervačním systému letecké společnosti Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Vídně do Alghera za 738 Kč. Na severozápad ostrova se lze za ceny pohybující se kolem jedné tisícikoruny vydat prakticky po celý říjen. Létá se 3× týdně – úterý, čtvrtek a neděle.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sardinie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během letošního sezony je potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu prakticky všude v Evropě. Během podzimu se ceny již trochu srovnávají a týdenní pronájem malého vozu vás v příkladovém termínu vyjde na necelé 4 tisíce Kč.

Náhled letenky z Vídně do Alghera za 738 Kč

Konec letní sezony na Sardinii: z Vídně do Alghera


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)