Konec léta v Černé Hoře: Podgorica z Vídně
19.6.2023

Konec léta v Černé Hoře: Podgorica z Vídně

713

O této nabídce

Zakončete letošní léto výletem na Jadran a vyměňte tradiční Chorvatsko za návštěvu Černé Hory. Zpáteční letenky z Vídně do hlavního města Podgorica ulovíte v rezervačním systému aerolinky Wizz Air za cena od 713 Kč (platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé si připlatí 10 € v jednom směru). K dispozici jsou termíny prakticky po celé září a délka pobytu v Černé Hoře závisí pouze na vás – létá se 3× týdně (pondělí, čtvrtek a neděle), tudíž si lze naplánovat výlet na prodloužený víkend i klasický týdenní pobyt.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Vyměň Chorvatsko za Černou Horu

Zapomenutá zemička Jadranu vábící svou překrásnou přírodou, kulturou, vůní lahodného pršutu a omamností červeného vína. Zastavte se na jihu, ve vlnách moře a na písku daleko předaleko se táhnoucí pláže Velika Plaža. Ochutnejte místní sladkosti, na nichž nebylo šetřeno s cukrem, a silnou kávu z džezvy. Plachtěte a kochejte se krajinou zrcadlící se na hladině. Vypravte se na sever do hor, mezi ledovcová jezera a rozeklaná skaliska. Zdolejte Bobotov Kuk ( 2525 m.n.m.), zkroťte divokou vodu řeky Tary, tak nádherně tyrkysovou, že neuvěříte vlastním očím. Poznejte krásy krasových jeskyní. Zdřímněte si u romantické salaše obklopeni ovečkami…

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Černé Hory

Cestování do Černé Hory je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Černé Hoře“.

Náhled letenky z Vídně do Černé Hory za 713 Kč

Konec léta v Černé Hoře: Podgorica z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)