Konec léta v Albánii: z Vídně do Kukesi
24.8.2022

Konec léta v Albánii: z Vídně do Kukesi

492

O této nabídce

Ačkoliv to vypadalo že letošní nová linka Wizz Airu z Vídně do města Kukesi v severní Albánii bude v provozu pouze do poloviny září, došlo nakonec k úpravě letového řádu a do Kukesi se bude létat až do konce letního letového řádu (ostatně jak to bylo původně v plánu). Využijte možnosti zaletět si do Albánie doslova za pár stovek, neboť zpáteční letenky z Vídně do Kukesi pořídíte v rezervačním systému maďarské aerolinky za 492 Kč (se členstvím WDC) nebo 985 Kč (cena platná pro všechny ostatní cestovatele). Létá se 2× týdně, vždy ve čtvrtek a neděli. Nejlevnější letenky jsou dostupné v druhé polovině září nebo po celý měsíc říjen.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě další cesty s tímto dopravcem a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Albánie

Cestování do Albánie je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Albánii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Kukesi za 492 Kč

Konec léta v Albánii: z Vídně do Kukesi


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)