Komorské ostrovy z Vídně
9.3.2020

Komorské ostrovy z Vídně

10 718

O této nabídce

S lákavou nabídkou do tropických vod Indického oceánu přichází Air France a Kenya Airways. Zpáteční letenky na Komorské ostrovy z Vídně začínají na 10 718 Kč. V ceně letenky je i jedno odbavené zavazadlo do 23 kg. Cestou na Komorské ostrovy vás čekají dva přestupy, nejprve v Paříži a poté v Nairobi v Keni. Letět můžete od března do června 2020.

Určitě sníte o ostrovech jako divoký Madagaskar, idylické Seychely nebo sluncem zalitý Mauricius, avšak o Komorských ostrovech jste ani neslyšeli. Leží nedaleko vašich snů, v průzračných vodách Indického oceánu, a stejně tak jako jste o nich nikdy neslyšeli vy, neslyšeli o tomto ráji ani ostatní. Vychutnejte si ten pocit být na pláži úplně sami, mít všechen ten bělostný písek jenom sami pro sebe. Lehněte si na pobřeží Mitsamiouli, čtěte si knížky mezitímco vaše kůže chytá bronzový nádech. Nechte se zlákat k delší procházce na sopku Karthala, mimo půvabného výhledu vás čeká i unikátní flora a fauna. Jméno Komorských ostrovů je možné přeložit jako měsíční ostrovy, a skutečně, za úplňku jsou obzvlášť dechberoucí.

Ubytování

Ubytování můžete hledat klasicky přes Booking, Airbnb nebo Hotels. Nás nejvíce zaujaly bungalovy Moheli Laka Lodge se stravováním all-inclusive za 1645 Kč/os./noc.

Víza

Pokud váš pobyt nepřesáhne delší dobu než 3 týdny, lze získat víza po příletu přímo na letišti za 765 Kč (30 Euro).

Autopůjčovna

Pro pohyb po ostrově doporučujeme zapůjčit káru. Nabídku dostupných aut naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled zpáteční letenky na Komorské ostrovy z Vídně za 10 718 Kč

Komorské ostrovy z Vídně


Bude se hodit

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Vídeň (VIE)

Air France

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)