Kolumbie: Barranquilla z Vídně v květnu a červnu
3.3.2023

Kolumbie: Barranquilla z Vídně v květnu a červnu

14 555

O této nabídce

Divoká, nespoutaná a nádherná, taková je Kolumbie. Pokud vás láká toto exotické dobrodružství, můžete nyní pořídit letenky do Kolumbie z Vídně za 14 555 Kč, například od 8. do 22. června. Klasicky bývá příletovým letištěm hlavní město Bogotá, tentokrát se ale vypravíte do města Barranquilla ležícího u Karibského moře (zajímavostí je, že zdejší letiště je nejstarší v Jižní Americe). Termíny jsou dostupné od května do června a proletíte se na křídlech aerolinek KLM a Copa Airlines. Po cestě vás čekají dva přestupy – v Nizozemsku a Panamě. Pokud stojíte o rychlou poznávačku Amsterdamu nebo se chcete mrknout na Panamský průplav, můžete si letenky poskládat i s delšími přestupy.

V ceně si do Kolumbie můžete vzít jedno příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 35 × 25 cm a jednu osobní věc. Odbavené zavazadlo si můžete zakoupit za příplatek 1 998 Kč v jednom směru. Těšit se můžete na malou sváču na krátkých letech a teplé jídlo na zaoceánském letu. 

Podmínky pro cestování

Cesty do Kolumbie

Cesty do Kolumbie jsou podmíněny dokončeným očkováním (minimálně dvě dávky). Pokud očkování nemáte, budete si muset minimálně 72 hodin před odletem skočit na test (PCR/AG). Také musíte 72 – 1 hodinu před odletem vyplnit vstupní formulář. Pro aktuální informace a opatření navštivte naši stránku „Koronavirus v Kolumbii“.

Transit na území Nizozemska a Panamy je zcela bez omezení. Pro další informace navštivte naše stránky „Koronavirus v Panamě“ a „Koronavirus v Nizozemsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Nádherná země s divokou historií

Díky nechvalné minulosti ovládané drogovými kartely je Kolumbie turismem téměř nepoznaná, a tak její příroda zůstává panenská a krásná a města si stále drží svůj původní temperament. Její předkolumbovské i koloniální stavby jsou rozesety po rozmanité krajině, neprostupné deštné lesy, obývané rozkošnými lenochody, anakondami i nesmírně nádhernými kolibříky, střídají mohutné kopce, kávové plantáže, sluncem zalité pláže a tyrkysový oceán. Spousta míst je tu posvátných a ta energie z nich srší. Tak se vydejte procvičit si španělštinu s usměvavými domorodci, nebojte se, přivítají vás s otevřenou náručí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do města Barranquilla za 14 555 Kč
Kolumbie: Barranquilla z Vídně v květnu a červnu

Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Vídeň (VIE)

Copa Airlines

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)