Keňa: z Vídně do Nairobi s odbaveným zavazadlem
25.8.2023

Keňa: z Vídně do Nairobi s odbaveným zavazadlem

11 865

O této nabídce

Včera jsme vám přinesli tip na letenky do Keni v business class a dnes s touto rozmanitou africkou zemí pokračujeme – a to letenkami z Vídně do Nairobi za 11 865 Kč, kdy v ceně máte i odbavené zavazadlo. Poletíte na křídlech egyptské aerolinky EgyptAir a po cestě vás čeká jeden pohodový přestup v Káhiře (CAI). Termíny jsou dostupné od letošního listopadu až do června 2024 s výjimkou Vánoc a dubna. Vydejte se za dobrodružstvím na safari například v termínu od 14. do 28. listopadu. 

Jak jsme již zmínili, s sebou do Keni si vezmete odbavené zavazadlo do 23 kg. Dále v ceně letenky máte kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů bude podáváno občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za dobrodružstvím do Keni

Sníte o divočině z cestopisných dokumentů? O těch řvoucích lvech, obrovských bůvolech, zebrách prohánějících se nespoutanou krajinou? O nekončících stádech migrujících pakoňů a nosorožcích volně se pasoucích v africké savaně? Takových míst je bohužel na světě méně a méně, a Keňa je jedním z těch nejkrásnějších. Navštivte národní parky Maasai Mara a Tsavo, nasnídejte se v hotelu Giraffe Manor, žirafy tam do oken protahují své dlouhé krky a žadoní o sousto. Ráj se ale nachází i u břehů Indického oceánu a pod jeho hladinou. Vody tam lákají potápěče barevnými korálovými útesy a pláže věčně zalité sluncem jsou ideálním odpočinkem po všem tom šíleném dobrodružství!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Keni a přestup v Egyptě

Pro cestu do Keni musíte mít pouze vízum, které si vyřídíte online za 51 USD. Nemusíte mít očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Keni“.

Cesty do Egypta jsou zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani test. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus v Egyptě“.

Náhled letenky z Vídně do Nairobi za 11 865 Kč
Keňa: z Vídně do Nairobi s odbaveným zavazadlem

Bude se hodit

Letiště Káhira (CAI)

Nairobi Jomo Kenyatta (NBO)

Letiště Vídeň (VIE)

EgyptAir

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)