Keňa: podzimní letenky z Prahy do Nairobi
19.1.2024

Keňa: podzimní letenky z Prahy do Nairobi

12 386

O této nabídce

Naplánujte si výlet do Keni na podzimní měsíce a splňte si svůj sen o safari. Belgická aerolinka Brussels Airlines nabízí zpáteční letenky z Prahy do hlavního města Nairobi. Pořídíte je za parádních 12 386 Kč. Dostatek termínů je k mání od září do listopadu příštího roku, například od 14. do 28. října. Po cestě vás čeká jeden pohodový přestup v Bruselu (BRU). 

V ceně nejlevnějšího tarifu máte přepravu kabinového zavazadla, které nepřesáhne rozměry 55 × 40 × 23 cm. Dále pak osobní věc (klasicky kabelku nebo malý batoh), které se musí vejít pod sedadlo před vámi. Pokud preferujete odbavené zavazadlo, kupte si zpáteční letenku ve vyšším tarifu za 14 357 Kč – mrkněte se do našeho kalendáře. Během dlouhého letu bude podáváno občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ulov zážitky v Keni

Keňa, to je ta ryzí, nefalšovaná africká divočina. Snad milion plameňáků se tam zrcadlí na hladině jezera Nakuru, nekončící stáda pakoňů táhnou během své migrace oranžovou krajinou. Vydejte se do nespoutané Maasai Mara a nasbírejte všechny z velké pětky – slona, nosorožce, buvola, lva a levharta skvrnitého nebo objevujte rezervaci Tsavo. Zvířata tam jsou poprášená červenou hlínou, snad jak kdyby byla tvarovaná z keramiky. Posnídejte s žirafami v hotýlku Giraffe Manor nebo se vydejte za mořskými velikány – zpívajícími keporkaky, plavajícími do keňských vod rodit mláďata.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Keni

Minimálně 3 dny před odletem si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci eTA, za kterou zaplatíte 34 USD. Očkovací certifikát a negativní test můžete v klidu nechat doma. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Keni“.

Náhled letenky z Prahy do Nairobi za 12 386 Kč
Keňa: podzimní letenky z Prahy do Nairobi

Bude se hodit

Letiště Brusel Zaventem (BRU)

Letiště Praha (PRG)

Nairobi Jomo Kenyatta (NBO)

Brussels Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)