Keňa – Nairobi z Prahy: velký přehled letenek (i na Vánoce)
24.11.2020

Keňa – Nairobi z Prahy: velký přehled letenek (i na Vánoce)

11 308

O této nabídce

Africká Keňa je rájem pro milovníky přírody. Pokud si chcete návštěvu tamějších národních parků užít bez davů dalších návštěvníků, je současná doba tou naprosto ideální k výletu do Keni. Níže vám přinášíme velký přehled aktuálně dostupných letenek z Prahy do Nairobi, přičemž ceny zpátečních letenek začínají na 11 308 Kč.  Tyto nejlevnější letenky pořídíte přímo na webu nizozemského dopravce KLM (termínově se inspirujte v našem kalendáři). O cca tisícikorunu dražší letenky naleznete v nabídce Turkish Airlines, jejichž inzerovaný tarif obsahuje hned 2 ks odbavených zavazadel (tj. až 46 kg k odbavení). A jestliže byste na safari do Keni rádi zamířili ještě před koncem letošního roku, využijte letenek od Qatar Airways. Např. ryze vánoční termín od 23. do 31. prosince pořídíte za parádní cenu 12 992 Kč.

Cestovní podmínky

Občané České republiky musí před cestou do Keni absolvovat test na COVID-19 s negativním výsledkem (nesmí být starší 96 hodin). Dále je třeba vyplnit tento elektronický formulář a po příletu ukázat příslušný QR kód (přijde Vám po vyplnění formuláře). Po návratu do své domoviny musíte podstoupit další testování (Keňa je na červeném seznamu) a jeho negativní výsledek předložit do 5 dní od příjezdu příslušné krajské hygienické stanici. Aktuální informace naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Nairobi.

Za africkou faunou do Keni

Keňa, to je ta ryzí, nefalšovaná africká divočina. Snad milion plameňáků se tam zrcadlí na hladině jezera Nakuru, nekončící stáda pakoňů táhnou během své migrace oranžovou krajinou. Vydejte se do nespoutané Maasai Mara a nasbírejte všechny z velké pětky – slona, nosorožce, buvola, lva a levharta skvrnitého nebo objevujte rezervaci Tsavo. Zvířata tam jsou poprášená červenou hlínou, snad jak kdyby byla tvarovaná z keramiky. Posnídejte s žirafami v hotýlku Giraffe Manor nebo se vydejte za mořskými velikány – zpívajícími keporkaky, plavajícími do keňských vod rodit mláďata.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv v Keni se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat (v závislosti na termínu vaší cesty), případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Víza

Občané České republiky jsou při cestách do Keni povinni disponovat platným cestovním pasem a vízem. Turistické vízum (do 90 dní pobytu) získáte na této webové stránce a zaplatíte za něj 50 USD (+1 USD jako servisní poplatek).

Náhled letenky z Prahy do Nairobi za 11 308 Kč

Keňa – Nairobi z Prahy: velký přehled letenek (i na Vánoce)

Náhled letenky z Prahy do Nairobi za 12 992 Kč

Keňa – Nairobi z Prahy: velký přehled letenek (i na Vánoce)


Bude se hodit

Air France

KLM

Qatar Airways

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)