<thrive_headline click tho-post-33741 tho-test-60>Keňa: na pravé africké safari z Prahy</thrive_headline>
30.1.2020

Keňa: na pravé africké safari z Prahy

10 541

O této nabídce

Pakliže sníte o pravém africkém safari, kde na vlastní oči uvidíte nepřeberné množství divoké zvěře, pak je právě Keňa tím pravým místem pro váš další výlet. K cestě z Prahy do Nairobi nyní můžete využít hned několika nabídek leteckých společností. Ty z aliance Sky Team, Air France a KLM, nabízejí zpáteční letenky od 10 541 Kč v termínech od února do června (s výjimkou dubna). Letenky konkurenčních Turkish Airlines jsou sice o pár stokorun dražší, nicméně obsahují hned 2 ks odbavených zavazadel a „šťastný tarif“ umožňuje cestovat do Keni i během podzimu letošního roku.

Sníte o divočině z cestopisných dokumentů? O těch řvoucích lvech, obrovských buvolech, zebrách prohánějících se nespoutanou krajinou? O nekončících stádech migrujících pakoňů a nosorožcích volně se pasoucích v africké savaně? Takových míst je bohužel na světě méně a méně, a Keňa je jedním z těch nejkrásnějších. Navštivte národní parky Maasai Mara a Tsavo, nasnídejte se v hotelu Giraffe Manor, žirafy tam do oken protahují své dlouhé krky a žadoní o sousto. Ráj se ale nachází i u břehů Indického oceánu a pod jeho hladinou. Vody tam lákají potápěče barevnými korálovými útesy a pláže věčně zalité sluncem jsou ideálním odpočinkem po všem tom šíleném dobrodružství!

Ubytování

Po příletu do Nairobi se ubytujte například v tomto apartmánu Woodmere za 502 Kč/os./noc. Luxusnější možnost nabídne hotel Kingfisher Casa za 641 Kč/os./noc anebo tento čtyřhvězdový Best Western Plus Meridian Hotel za 1 141 Kč/os./noc včetně snídaně. Další bydla pro svůj pobyt v Keni si bookujte tradičně na Bookingu či Hotels.

Víza.

Občané České republiky jsou při cestách do Keni povinni disponovat platným cestovním pasem a vízem. Turistické vízum (do 90 dní pobytu) získáte na této webové stránce a zaplatíte za něj 50 USD (+1 USD jako servisní poplatek).

Náhled letenky z Prahy do Nairobi za 10 541 Kč

Keňa: na pravé africké safari z Prahy

 


Bude se hodit

Amsterdam Schiphol (AMS)

Paříž Charles de Gaulle (CDG)

Praha (PRG)

Air France

KLM

Turkish Airlines

Zapoj se do diskuze

avatar

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)