Keňa: na pravé africké safari z Prahy
30.1.2020

Keňa: na pravé africké safari z Prahy

10 541

O této nabídce

Pakliže sníte o pravém africkém safari, kde na vlastní oči uvidíte nepřeberné množství divoké zvěře, pak je právě Keňa tím pravým místem pro váš další výlet. K cestě z Prahy do Nairobi nyní můžete využít hned několika nabídek leteckých společností. Ty z aliance Sky Team, Air France a KLM, nabízejí zpáteční letenky od 10 541 Kč v termínech od února do června (s výjimkou dubna). Letenky konkurenčních Turkish Airlines jsou sice o pár stokorun dražší, nicméně obsahují hned 2 ks odbavených zavazadel a „šťastný tarif“ umožňuje cestovat do Keni i během podzimu letošního roku.

Sníte o divočině z cestopisných dokumentů? O těch řvoucích lvech, obrovských buvolech, zebrách prohánějících se nespoutanou krajinou? O nekončících stádech migrujících pakoňů a nosorožcích volně se pasoucích v africké savaně? Takových míst je bohužel na světě méně a méně, a Keňa je jedním z těch nejkrásnějších. Navštivte národní parky Maasai Mara a Tsavo, nasnídejte se v hotelu Giraffe Manor, žirafy tam do oken protahují své dlouhé krky a žadoní o sousto. Ráj se ale nachází i u břehů Indického oceánu a pod jeho hladinou. Vody tam lákají potápěče barevnými korálovými útesy a pláže věčně zalité sluncem jsou ideálním odpočinkem po všem tom šíleném dobrodružství!

Ubytování

Po příletu do Nairobi se ubytujte například v tomto apartmánu Woodmere za 502 Kč/os./noc. Luxusnější možnost nabídne hotel Kingfisher Casa za 641 Kč/os./noc anebo tento čtyřhvězdový Best Western Plus Meridian Hotel za 1 141 Kč/os./noc včetně snídaně. Další bydla pro svůj pobyt v Keni si bookujte tradičně na Bookingu či Hotels.

Víza.

Občané České republiky jsou při cestách do Keni povinni disponovat platným cestovním pasem a vízem. Turistické vízum (do 90 dní pobytu) získáte na této webové stránce a zaplatíte za něj 50 USD (+1 USD jako servisní poplatek).

Náhled letenky z Prahy do Nairobi za 10 541 Kč

Keňa: na pravé africké safari z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Praha (PRG)

Air France

KLM

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)