Keňa: Mombasa přímým letem z Frankfurtu
22.3.2024

Keňa: Mombasa přímým letem z Frankfurtu

9 522

O této nabídce

Včera jsme vám přinesli tip na levné letenky na exotický Zanzibar s aerolinkou Condor a dnes s nabídkou akčních letenek německého dopravce na černý kontinent pokračujeme. Tentokrát se podíváme na lety do Keni, konkrétně do přímořského města Mombasa (MBA), kam si zaletíte přímým letem z Frankfurtu za 9 522 Kč. Termíny jsou k mání po celý duben, vydejte se do Keni například v termínu od 14. do 22. dubna.

V ceně nejlevnějšího tarifu máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 30 × 10 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte za 887 Kč v jednom směru. Pokud si přejete letět s odbaveným zavazadlem do 20 kg, kupte si letenky v tarifu Economy Classic, kdy vás vyjdou na 12 085 Kč.

Na pobřeží Indického oceánu

Keňa nabízí víc než jen národní parky plné slonů a hrdých lvů – i když ty jsou naprosto úžasné. Na pobřeží omývaném Indickým oceánem, kolem města Mombasa, se nachází bílé písky nekončících pláží, z jedné strany lemované palmami a z druhé tyrkysovou vodou. Mořské rezervace tam chrání barevné korály a hejna ryb. V zimních měsících připlouvají na návštěvu manty a žraloci velrybí a v létě zas můžete sledovat úchvatné keporkaky vymršťující svá obrovská těla nad hladinu. Krom přírody ale Mombasou pulzuje i noční život a bulváry svádějící k nakupování a ulicemi se tam line vůně čerstvě grilovaných mořských plodů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Keni

Před cestou do Keni si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci eTA, a to minimálně 3 dny před odletem. Vyplníte ji online a vyjde vás na 34 USD. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Keni“.

Náhled letenky z Frankfurtu do Mombasy za 9 522 Kč
Keňa: Mombasa přímým letem z Frankfurtu

 


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Condor

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)