Kazachstán: z Prahy do Astany přímým letem
3.6.2024

Kazachstán: do Astany přímým letem z Prahy

8 564

O této nabídce

Česká republika se letos po čtyřech letech dočkala přímého spojení do středoasijského Kazachstánu a ty na staronové lince nyní ulovíš zpáteční letenky za super cenu. Díky aerolince SCAT Airlines si zaletíš z Prahy do Astany přímým letem za 8 564 Kč. Termíny za tuto cenovku jsou dostupné během letošního září a října, tak se vydej na průzkum nádherné kazašské přírody například od 25. září do 9. října.

V ceně nejlevnějšího tarifu máš přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 55 x 40 x 20 cm. Pokud si s sebou chceš vzít i odbavený bágl, kup si letenky v tarifu Optimum. Vyjdou tě na 9 478 Kč a bágl máš v ceně. Během letů dostaneš občerstvení i nápoje zdarma.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Vzhůru do Kazachstánu

Vyprahlé stepi daleko na východě klamou na první zdání. Kazachstán je králem koloritu! Vždyť země nikoho, země opuštěná a nedotčená, se střídá se skleněnými mrakodrapy a zlatými kupolemi Nursultanu. Konejšivé ticho hor protíná svolávání z minaretů. Orientální zdobnost se tu mísí se sovětskými paneláky. Chudoba s bohatstvím. Krása přírody s krásou měst. Všechno je daleko předaleko, a přitom všude je krásně. Hladina mokřadů Korgalzhyn je posetá růžovým peřím plameňáků, jezero Borovoye vypadá jako z pohádky. A Almaty, i když velmi vzdálené od Nursultanu, se pyšní sedmitisícovými horskými hřbety a třpytící se peřinou sněhu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjč si v Astaně káru a vydej se za brány města. Perfektní káru najdeš v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 1 346 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kazachstánu

Vstup do Kazachstánu si nevyžaduje žádné speciální dokumenty, kromě platného pasu. Více informací se dočteš na naší stránce.

Náhled letenky z Prahy do Astany za 8 564 Kč
Kazachstán: z Prahy do Astany přímým letem


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

SCAT Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)