Karibský ráj na ostrově Guadeloupe z Paříže
25.2.2020

Karibský ráj na ostrově Guadeloupe z Paříže

6 250

O této nabídce

Karibský ráj vás čeká na ostrově Guadeloupe. Využijte parádních cen, které opět nabízí nízkonákladové letecká společnost Level při odletu z Paříže. Zpáteční letenky z francouzské metropole na ostrov Guadeloupe do Pointe á Pitre ulovíte na webu aerolinky za krásnou cenu 6 250 Kč. Vybírat přitom můžete ze široké palety dostupných termínů až do března roku 2021, přičemž největší koncentraci levných letenek naleznete v měsících podzimních a zimních. Výlet do Karibiku tak bude příjemným únikem před sychravým počasím. Inspirovat se můžete v cestopise z naší loňské cesty nejen po ostrově Guadeloupe.

Guadeloupe

Svým tvarem připomíná motýlí křídla, karibský rum tu teče proudem, pláže jsou bělejší než padlý sníh, voda průzračnějších než sklo, ovoce sladší než med a jídlo tak francouzské, že nezbývá než popřát „bon appétit“ ke konzumaci nadpozemských zážitků na ostrově Guadeloupe! Budete se prodírat hustou džunglí na vrchol nikdy nespící sopky La Soufriére, koupat se v opuštěných zátokách, sprchovat pod Les Chutes du Carbet – nejkrásnějšími vodopády, nakupovat nejvoňavější pochoutky na trhu ve městě Pointe-à-Pitre. V Pointe des Chateaux pozorovat, jak se divoké moře tříští o skály a podřimovat na úchvatných plážích v Sainte-Anne! A budete vědět, že právě takhle vypadá ráj!

Přískoky do Paříže

Z Prahy přímo na letiště Orly létá pouze lowcostová společnost Transavia. Na hlavní pařížské letiště Charlese de Gaulle se pak z Prahy dostanete s ČSA  (ranní let z Prahy je vzhledem k odpolednímu odletu za oceán dostatečný) nebo Vuelingem.  Ceny jednosměrných letenek se pohybují lehce nad hranicí jedné tisícikoruny. Mezi oběma letišti pak jezdí shuttle busy za 21 €. 

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Level
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla o maximálních rozměrech 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: téměř po celý rok až do března 2021
 • Příkladové termíny:
  • 4. – 12. 10. za 6 756 Kč
  • 7. – 19. 11. za 6 298 Kč
  • 2. – 14. 12. za 6 298 Kč
  • 22. – 31. 1. za 6 502 Kč
  • 1. – 11. 3. za 6 298 Kč
  • další termíny pak  naleznete v kalendáře na webu Levelu

Ubytování

Pohodové zázemí na ostrově Guadeloupe vám poskytne tento apartmán na jižním pobřeží ostrova Grande Terre za 629 Kč/os./noc. Pokud budete preferovat spíše základnu bližší sopce La Soufriére na ostrově Base Terre, mělo by vás uspokojit toto sympatické studio za 1 011 Kč/os./noc. Další nabídka apartmánů i jiných typů bydla na celém ostrově na vás čeká na Bookingu či AirBnB.

Víza

Jelikož Guadeloupe jé zámořským departmentem Francie, tak Vám pro vstup na jeho území postačí i platný občanský průkaz. Nicméně pro jistotu si s sebou vezměte platný cestovní pas, a to zejména pro případ, že budete mít v plánu poznávání i okolních karibských ostrovů.

Autopůjčovna

Vzhledem k relativně chudé síti veřejné dopravy bude skvělým nápadem půjčení vlastního auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si káru dle svého gusta.

 

Náhled letenky z Paříže do Pointe á Pitre za 6 250 Kč

Karibský ráj na ostrově Guadeloupe z Paříže

 


Bude se hodit

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)